Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes lehet rám nézve a...

Veszélyes lehet rám nézve a kéz láb száj betegség?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok. A gyerekeim elkapták ezt a vírust. Nagyon magas lázuk volt. Mára nekem is lázam lett, és hólyagok jönnek ki a torkomon, szóval valószínűleg elkaptam. Algopyrint vettem be, a lázam le is ment. Kis településen lakunk, orvoshoz hétvégén felesleges szaladgálni, illetve mivel vírus, ezért gyógyszer nincs rá. Meg kell várni h magától helyrejöjjön. Van okom félni? Kárt tud tenni a terhességben ez a nyavaja? Szerdán megyek nődokihoz.
2018. aug. 12. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos,de úgy gondolom ami kárt tud tenni az a magas láz. Azt mindenféleképp csillapítani kell ahogy írtad is.
2018. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 38 fokos lázat mindenképpen csillapítani kell. Ha 5 hetes vagy még a gyógyszer sem tesz akkora kárt, de 6-12 hét között előbb mindenképpen meg kell próbálni gyógyszer nélkül lehozni a lázat, ha nem megy akkor érdemes egyeztetni a dokiddal arról, hogy mit vehetsz be. De alap járaton sok mindenre igaz, hogy kezeletlenül hagyva nagyonn kárt okoz, mint kezelve.
2018. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!