Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez csak a puffadástól van?

Ugye ez csak a puffadástól van?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok. Éjszaka szörnyen görcsöltem, fájt a hasam. Voltam wc-n is, már Bocsi de jött puki is. Olyankor kicsit megkonnyebulok. Ugye ezek szelgorcsok es a puffadástol vannak? Ejszaka fent voltam sokat, de vegul sikerult elaludni. Ma is faj tompán a hasam es feszül. Ez normalis?
2018. aug. 15. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz nèzzen meg dr. Nekem is voltak szèlgörcsök mikor megkönnyebbültem el is múlt. Puffadtam rendesen.
2018. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor teherbe estem, akkor ez a puffadás volt a legfurább, emiatt kezdtem gyanakodni, szóval szerintem normális.
2018. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg.

Én is iszonyúan puffadok az elejétől fogva.

2018. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam kicsit. Remelem elmúlik hamar. Dokihoz 2 het múlva megyek, h mar legyen szivhang is.
2018. aug. 15. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Espumisant lehet szedni, ha nagyon kellemetlen lenne!
2018. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött, állandóan pukiztam meg büfiztem az elejen, meg szorulásom is volt így mindig puffadtam szinte. Ahogy teltek a hetek jobb lett, mára már csak nagyon ritka, hogy ez van.:)

35hkm

2018. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!