Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én ezt már nem értem, valaki...

Én ezt már nem értem, valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Utolsó rendes menszeszem június 25.en volt, majd július 30.an kb 2 napot verezgettem, de nem olyan mennyiségű volt mint rendes ciklusnal. De én le tudtam azzal , hogy megjött! 1hete pozitívat teszteltem, nagy volt az öröm , már rég óta tervezzük a babát férjemmel. Hívtam a dokim, aki a héten szabin van😏 így csak jövő hét szerdára tudott időpontot adni. Gondoltam addig még kibirom valahogy. De tnap reggel volt egy kis vérzés reggel, így rohanás az ügyeletre! Az ügyeletes doki megállapította hogy kb6-7.hetbe vagyok. Elküldött Uh-ra is,ahol nem láttak semmit!! 😣😮😮😮(amit nem értem hogy lehet...)mentem vissza az eredménnyel a dokihoz,aki csináltatott egy tesztet ott, ami pozitív lett. Majd közölte ebből még bármi lehet... várni kell.. erre este elkezdett fájni a hasam, és reggelre megjött! Viszont csináltam egy tesztet ma is, ami még mindig pozitív... teljesen tanácstalan vagyok... csak szerdán tudok menni a dokimhoz... szerintetek?? 😔😣
2018. aug. 17. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiért megszakadt a terhességed a Hcg még a szervezetedben lesz hetekig..hátha nem, de azért készülj a rosszabb lehetőségre is.
2018. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos a HCG nem ürül ki a vérrel. SZóval ha vetélés ez, akkor is még akár 1 hét múlva is lehet pozitív teszted. Az több idő alatt ürül ki.


Kívánom a legjobbakat! SZorítok.

Ügyeletre menj vissza szerintem.

2018. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi vér jön?Erős görcsök is vannak?Háromból két terhességnél véreztem.Azt hittem megjött,vagy elment a baba.A vér élénkipiros volt,görcs semmi,és nem tartott sokáig.Az egyik esetben javasoltak E-vitamint,meg, hogy pihenjek.Drukkolok!
2018. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
vetélés. azért pozitív a teszt mert még nem ürült ki teljesen a hcg.
2018. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez eléggé kémiai terhesség gyanús. A hcg még akár 2 hétig is jelen lehet ezért ne tesztelgess, annak nincs ertelme. Lehet elindult valami, de megszakadt. Menj egy bármilyen magán uh-ra hogy nézzék meg van-e baba és az megválaszolja a kérdésedet egyértelműen.
2018. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Meg kell nyugodni, nem kell folytonosan valahová rohangálni. A megtermékenyített petesejtek zöméből nem fejlődik magzat vagy korán elhal, a természet egyik szelektáló folyamata ez. A mesterségesen felfokozott, adrenalin túltermeléssel járó izgalmi állapotok csak rontják a beágyazódást. Ultrahangon csak megfelelő felkészültségű, megfelelő készülékkel rendelkező gyakorlott személyzet tudja kiértékelni a képet, azt is zömében a terhesség második harmadában.
2018. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak olyanok a gorcsok mint amikor megszokott jönni! A ver piros, nem darabos, mint rendes menszesznel...
2018. aug. 17. 10:46
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerdán tudok menni csak az orvosomhoz
2018. aug. 17. 10:47
 9/17 anonim ***** válasza:

Megvárhatod a szerdát, de elmehetsz egy másik magándokihoz, aki megvizsgal.

Ugyeleten mi alapjan mondtak, h 6-7 hetes vagy?

2018. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megtapogatott az orvos,az alapján állapította meg... és utána mentem az UH-ra. Gondolom a méhem nagyságából vagy nem tudom.. 😕
2018. aug. 17. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!