Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok tanácsot adni? 27...

Tudtok tanácsot adni? 27 hetes kismama fertőző mandula gyulladással!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék olyat tapasztalatokat, akinél hasonló helyzet alakult ki. Én 27 hetes kismama vagyok és fertőző mandula gyulladasom van. Már kapok rá antibiotikumot viszont nagyon féltem a picit a fertőzéstől.
2018. jan. 18. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi gond, kaptál rá antibiotikumot, nyilván olyat, amit kismama is szedhet, pár nap alatt eltünteti a gyulladást. Nincs veszélyben a picid!
2018. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos első baba. :-)

Nem lesz semmi bajod, az antibigyó helyrehoz.

Igyál sok folyadékot és vegyél be C-vitamint.

Jobbulást!

2018. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2018. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen első baba, egyet már sajnos elvesztettem egyszer 8 hetesen. Lehet csak túl aggódom?! Köszönöm a válaszaitokat, megnyugtat
2018. jan. 18. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baja nem lesz a picinek. Nekem 2szer is volt terhesen tüszősmandula gyulladásom, szülés után egy hónappal is. Semmi baja a babámnak.
2018. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!