Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek bőrgyógyászhoz, vagy...

Menjek bőrgyógyászhoz, vagy elmúlik, terhességgel jár?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok. Nagyjából 2-3 hete teljesen elöntötte a hátamat és mellkasomat a sok pattanás..először nem is foglalkoztam vele,úgy gondolom a hormonok okozzák, de Mostmár a derekamig terjed és viszket,fáj,egyre csúnyább a bőröm.

2018. aug. 18. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhességi hormonok okozzák, szülés után el fog múlni.
2018. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ettől függetlenül elmennék a bőrgyógyászhoz.
2018. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A biztonság kedvéért elmennék bőrgyógyászhoz.


Nekem csalànkiütésemnis volt az egész törzsemen.


Pattanásaim nem, de voltak véralàfutás szerű pöttyök a vállamon

Szülés után, amikor mentünk haza már eltűntek..

2018. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben voltak. Végig a hátamon, nagyon viszketett. De a 12.héttől kezdett elmúlni.1-2hét alatt eltűntek. De azért nézesd meg egy orvossal, nem biztos, hogy neked is a hormonoktól. Lehet valami allergia.
2018. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez napallergia volt. Egyre gyakoribb manapság, nyár közepe-vége felé jön ki rajtam, ugyanilyen tünetekkel. Menj el bőrgyógyászhoz és ne hagyd, hogy calcium-al lerázzanak, nekem csak gyógyszertől múlik el (Cetirizin).
2018. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nemigen voltam huzamosabb ideig napon, se strandon állapotomra tekintettel.. Pedig hiányzik.


Cetirizin van itthon, de nem szeretnék semmiféle gyógyszerhez folyamodni így.


Kíváncsi volnék esetleg szappan alternatívákra, vagy ilyesmikre,ami esetleg segít.

2018. aug. 18. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá huzamosabb ideig Napon lenni, én sem voltam. De amúgysem úgy értettem hogy kapkodd be az antihisztamint hanem hogy mutasd meg bőrgyógyásznak! Nézd meg, 3 féleképp diagnosztizáltunk máris.... honnan tudod melyik a helytálló? Csalánkiütés, napallergia és hormonális kiütés. Lehet hogy egy negyedik a valós bajod. Ne kend magad semmivel ami xy netezőbek bevált mert nem tudod hogy neked mi a bajod.

Én a napallergiámra kentem 7 féle dolgot tanácsok alapján és az első 6 közül bizony 4 csak rontott rajta, 2 meg halottnak a csók. 2 hetes viszketés után végre magán bőrgyógyász adott valódi ellenszert hogy ne terjedjen. Terhesen pláne ne "szappantanácsot" kérj neten hanem orvoshoz menj, ez nem játek. Ha esetleg annyira elhatalmasodik már csak szteroiddal lehet kikezelni az meg terhesen nem épp jó!

2018. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem 9hetes terhesen jött ki övsömör

És pattanás szerűvel kezdődött az egész a nyakamon

Inkább elmennék börgyogyászhoz

2018. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!