Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességetek elején hogy...

A terhességetek elején hogy alakult a vérnyomásotok? Összefügghet ez a terhességgel?

Figyelt kérdés
Igazából még orvos ki sem mondta h várandós vagyok de szinte az első pozi tesztem óta fel-fel szalad a vérnyomásom,ami eddig nem volt jellemző. Elvileg most 5hetes 3 napos vagyok. 1,5 hete van ez az ingadozás.
2018. ápr. 28. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont alacsony volt. Alapból se magas, de azért eléri a 100-at. A terhességem első felében meg rendszeresen 90 körüli volt. Szerintem mindenképpen menj orvoshoz a vérnyomásod miatt, mert akár terhességtől van akár nem, ha magas, az nem tesz jót a babának.
2018. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem méregettem, de kb a 6-7. Hétig voltak hőhullámaim..


Amúgy az egész terhességet alacsony vérnyomás kísérte (90/60...110/70. ) magasabb pulzussal 89-95 között

2018. ápr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!