Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ettetek fahéjat terhesség...

Ti ettetek fahéjat terhesség alatt? Mennyire fogyeltetek oda rá, hogy kerüljétek?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy kerülendô. Na de mennyit kellene megenni belôle, hogy ártson? Ti mellôztétek?
2018. aug. 18. 17:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Persze nem arra vagyok kíváncsi, hogy “nem ettem, mert egyébként is utálom”.
2018. aug. 18. 17:18
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan ehetsz fahéjas dolgokat.
2018. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán 2x ettem almás palacsintában mi nem használjuk mert a férjem nem szereti.
2018. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam, de szerintem eszméletlen mennyiségben kellene enni ahhoz, hogy beindítsa a szülést.A dokim is csak nevetett amikor rákérdeztem, hogy fogyasztahatom-e. Azt mondta, hogy mosatlan zöldsègen, nyers húson meg tojáson és penészes sajton kívül bármit ehetek.

Én az elején sokat hánytam, mindentől rosszul voltam és minden este fahéjas almát ettem (csak az esett jól és az maradt meg bennem).

2018. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha ettem, kevés mennyiséget, annyi nem árthat.
2018. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg fahéjat ettem mindég terhességemmel. 😊
2018. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte figyeltem, hogy ne egyek, majd dietetikustól megkérdeztem és azt mondta, hogy nyugodtan lehet, így utána ettem viszonylag sokat.
2018. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
én mindent ettem, amit megkívántam 🙈
2018. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezt tudom, akkor is minden nap ettem volna két fahéjjal töltött kiflit a melóban. Imádtam terhesen. A kiirt napon szültem
2018. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a terhességek alatt mostanában nem ajánlott élelmiszerek legjava olyan (tudom, hogy vannak kivételek) , hogy irdatlan mennyiséget kellene ahhoz fogyasztani belőle, hogy valóban ártalmasak legyenek. Vegyük a tonikot és a kinint például, mégis ki a fene bírna meginni minden áldott nap literszámra tonikot, lévén ott a rendszeresség maga is feltétele, hogy ártalmas legyen. Abban a legtöbb orvos egyetért, hogy az információk korlátlan hozzáférhetősége okán csak a tájékozatlanság és bizonytalanság lesz egyre nagyobb, terjednek a városi legendák és bár a világ nem fordult ki magából, a mai tiltólistás dolgok java része mezei para, amit régebben is fogyasztottak a nők a nélkül, hogy megnőtt volna a vetélések, koraszülések, vagy a magzati károsodások száma. Egyél nyugodtan fahéjat. Ha nem szándékozol bevinni naponta több tíz dekát belőle, nem lesz semmi bajod. A nyers hús és társai persze teljesen más történet, de ténylegesen veszélyes élelmiszer alig-alig akad és azokra igazán nem nehéz figyelni.
2018. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!