Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adatok alapján hol tarthatok?

Adatok alapján hol tarthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Elméletileg keddi napon léptem a 15.hétbe.


Szerdán voltam orvosnál papírokért,de néztünk uh-t is.


Nem mondott semmit az orvosom, le is fotózhattam a bébimet. De a papíron az adatok így szerepelnek:

Bpd: 40 mm

Fro: 44,5 mm

Fem: 21 mm


Más méret ezen a leleten nem szerepel..


Tudom hogy mindenkinél más az érték, de akárhány oldalon utána néztem a méreteknek, majdnem 17 hetesnek felelnek meg ezek az adatok.



2018. aug. 17. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A 12 hetes UH-n (illetve addig) a CRL alkalmas a terhességi kor megállapítására. Ezután eltérően fejlődnek a babák és a mérés is, 40 mm, ember legyen a talpán, aki ezt milire pontosan le tudja mérni, szóval ebből nem lehet kiindulni. Ha a 12 hetesen is nagyobb volt, az más, akkor foganhatott előbb.
2018. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mondjuk annak nem néztem utána. :)


13+1 voltam a genetikán..

2018. aug. 17. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám minden vizsgálaton 1-2-3 héttel nagyobb volt, mint a papíron, mégsem született hamarabb. Viszont jó nagy baba lett.

Én úgy tekintettem rá, hogy jók ezek a számok, de túl sok jelentőséget nem tulajdonítottam neki.

2018. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!