Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan éljem ismét túl a...

Hogyan éljem ismét túl a kórházi napokat?

Figyelt kérdés
Egyszer már szültem.1 hetet voltunk bent de az nekem nagyon borzasztó volt.depressziós lettem a kórházban.bunkók voltak nagyon az orvosok és a csecsemősök is.most 4 hét mulva szülök és már előre rettegk hogy bent kell lennem a kórházban.jobban félek attól mint a szüléstől.gélek hogy megint depis leszek.mit csináljak?nem akarom hogy majd a pici is érezze rajtam.
2018. aug. 20. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem választottál másik kórházat?
2018. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért mert az 3szor olyan messze van.sajnos.
2018. aug. 20. 13:21
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Létezik ambuláns szülés. Megszülöd, aláírod a papírokat és hazamentek. A PKU szűrést meg kell szervezni.


Amúgy miért egy hét?

72 óra szokott lenni...

2018. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos hogy megint egy hetet leszel bent,lehet csak 3 napot. Az orvosok miért voltak lekezelőek? Nálunk bejöttek reggel ránk néztek oszt jónapot. A csecsemősökre pedig szinte nem is volt szülségünk,csak jöttek és este fürdettek,minimális kommunikáció volt közöttünk. Nem reagálod túl ezt az egészet kicsit?
2018. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Ja 3as, és ha besárgul akkor mit fog vele csinálni? Ha saját felelősségre mentek haza tenni fognak rájuk magasról ha vissza kell mennie.


Kérdező, ne foglalkozz a bunkó csecsemősökkel. Van fogadott dokid? Nálunk akinek volt, a csecsemősök is kedvesek voltak velük, mert a doki intézkedett

2018. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos császáros voltam és be is sárgult a baba ezért kelett nent lennünk egy hetet.nem tudom vagy lehet csak azért voltam depis mert még nem tudtam hogy mit is kezdjek egy babával?!bízom benne hogy most jobb lesz.
2018. aug. 20. 13:28
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

2. gyereked tehát nem lesz szükséged a csecsemősök tanácsaira. Sokkal egyszerűbb lesz.

2 gyerekes anyaként amúgysem engedheted meg magadnak a nyafis depisvagyok üzemmódot a pár nap kórház miatt....

foglalkozz a babáddal, ha ő sem ad annyi örömet hogy elűzd a depikét, akkor korai volt a gyerekvállalás (mind2).

2018. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Ismered a mondást: "Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel." Ez nem valami szentfazék duma, hanem nagyon sokszor működő stratégia. Aki mufurc, bunkó annak igazából nagyon nagy szüksége lenne egy kedves szóra. Amelyik orvos, nővér, szülésznő gorombán szól hozzád, annak mondj valami kedveset. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak őszintén kívánj neki szép napot, jó hétvégét. Köszönd meg, hogy ma reggel is felkelt és a legjobb tudása szerint segít, hogy virraszt a kismamákkal éjszaka. Te magad is meg fogsz döbbenni a hangnemváltozáson.
2018. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ìrd fel magadnak egy papìrra, hogy "Semmi sem tart örökké!", és szükség esetén nézegesd. Én ezt tenném, ha még egyszer odakerülnék.
2018. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapot feküdtem kórházban terhesség alatt. Szintén rossz tapasztalatokat szereztem; haza is kértem magam emiatt. Aztán ugyebár vissza kellett menni szülni is... Szintén császár, baba besárgult. Én úgy tettem túl ezeken a napokon, hogy csak vele foglalkoztam, és nem érdekelt semmi más körülöttem. Igyekeztem a császár ellenére hamar, mindent megoldani körülötte, így nem kellett senkivel sem kommunikálni, illetve senkitől sem kellett kérnem semmit. Ha kérdezték, hogy vagyok; én mindig jól voltam- akkor is, amikor nem- ezzel 'ideális' beteg voltam, nem okoztam 'problémát' és engem is békén hagytak, nem voltak beszólogatások.

Sajnos ez kellett hozzá...

2018. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!