Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kispesti sztk-ba járó kismamák...

Kispesti sztk-ba járó kismamák! A terhesgondozó részben hol vetkőztök le vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés
Mert ugye ott nincs előtte a fülke, rögtön az orvoshoz jutsz be. Köszönöm a segítséget!
2009. okt. 20. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! De van fülke, csak a rendelőn belül nyílik az ajtaja. De a doki v. az aszisztens megmutatják. Kihez jársz??

Engem nem vizsgálztak a terhesség alatt, csak a 36.heti kenetvételnél kellett vetkőzni. Csak akkor vizsgált volna a doki, ha panaszom lett volna, de szerencsére panaszmentes voltam. Ha érdekel még valami, kérdezz bátran.


3hetes baba anyucija

2009. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ita doktorhoz járok, eddig még engem sem vizsgált meg, most 25 hetes vagyok. Csak mondta hogy legközelebb meg fog. De legalább előre szól. Te melyik orvoshoz jártál?
2009. okt. 26. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Szeitsz doktorhoz járok. Tavaly jártam az Ita dokinál is, pont 1 éve ő vette észre hogy nem fejlődött a terhesség. Rendes volt, de babonából nem hozzá mentem a mostani terhességemmel. Kisfiad lesz vagy kislányod??
2009. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megértelek. Kisfiú. :D A Szeitznél voltam egyszer rákszűrésen de annyira nem volt szimpatikus, durva volt és flegma. Legalábbis velem. Így jutottam el az Itához. Régen a Kocsis doktornőhöz jártam csak sajnos ő nyugdíjba ment...
2009. okt. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!