Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Újpesti SZTK-ban hogyan...

Az Újpesti SZTK-ban hogyan zajlik az AFP vizsgálat menete?

Figyelt kérdés
Ez az első babám, s annyit tudok, hogy ez csak egy vérvételből áll. Orvos annyit mondott, hogy két csővel vesznek le, s az egyiket fel kell vinnem neki. S igazából ennek a menetére lennék kíváncsi, mert labor csak fél 10-ig van, s most néztem, hogy az orvosom majd csak 16 után van bent aznap. Nem fogadott orvos, csak mindig egyhez járok. Azt hallottam még hogy egy hét az eredmény. Igazából azt nem értem, hogy ha ide adják a csővet, s orvos később lesz, addig haza jöjjek vele, vagy meg kell várnom az orvost? S ilyen esetekben is kell időpontot kérni vagy időpont nélkül soron kívül is be lehet adni a csővet? S ezt követően esz-e még valami?
2010. aug. 1. 20:43
 1/2 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! ÉN 16-án megyek, Dr. Jerger Andráshoz járok. Nekem is annyit mondott hogy a vérvétel után vigyem fel soron kívül a csövet és vki majd átveszi. 8ra megyek majd vérvételre, a a doki délután lesz. Tuti nem kell hazavinni a vért :)
2010. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is 16-án fogok menni :). Én dr Halász Domonkoshoz járok, de nekem azt nem tette hozzá, hogy soron kívül. Csak annyit mondott, hogy vigyem fel majd neki. Akkor ezek szerint nem fontos ugyanannak az orvosnak oda adni? Bármelyiknek oda adhatjuk?
2010. aug. 1. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!