Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fajt a magzatmozgas mikor...

Nem fajt a magzatmozgas mikor mar nagyobb volt a baba? En ettol felek hogy valami olyan szervem rugja meg vagy olyan ponton nyomja ki magat hogy bajom is lehet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 21:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dehogy fájt, max picit feszült a bőröm. 😊 Alig várom, hogy a kicsit is érezzem olyan intenzitással.
2018. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Inkább kellemetlen volt mikor feszítette magát.Nem fáj csak néha rossz.

De a világ egyik legjobb érzése a baba mocorgása.

Egyébként az én babáim is nagyok voltak, a legnagyobb 4740g.

2018. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Első babánál sose éreztem fájdalmat vagy kellemetlenséget. Most a másodikkal 33 hetes vagyok és pár hete ha a gyomrom magasságába rúg kellemetlen eléggé, de nem tudom mi az oka, magzatvizem normális mennyiségű.
2018. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bajod nem lesz de amúgy valakinek állítólag faj. Nekem nem fájt. Én siman imádtam amikor kidugta a lábát pl. Van akinek ideget nyom. Van akinek az epejet, széles a skála.


Egy dolog fájt. Amikor befordult.. Na azt éreztem. De az kb 2p lehetett

2018. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem éreztem fájdalmat, de epeköveim lettek, mert valószínűleg úgy fordult hogy elnyomta az epevezetékemet.
2018. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Inkább kellemetlennek mondanám. Főleg az volt az, amikor a bordáimhoz, vagy a medence csontomhoz nyomta ki magát. Az utolsó 1 hétben alig tudtam már pisilni, mert úgy nyomott valamit a hólyagomnál. A szülőszobán végig csapolni is kellett, mert akkorra már egyáltalán nem ment.
2018. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem végig fent volt a leányzó, imádta magát a bordáim közé fészkelni, aminek a hólyagom örült, azt sose bántotta, de szegény tüdőm... tudna mit mesélni. Nem lett semmi bajom, még a nagyobb rúgásoktól sem. De azért szülés után jó érzés volt, hogy megszűnt a végefelé gyakori légszomjam a kisebb gyomorégésel együtt.
2018. aug. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Fájni azt tud. De azért nem natúrban rugdos, ha elképzeled, kb. egy vízzel telt lufiban van, ami elég ruganyos.
2018. aug. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Magzatmozgástól szerintem még senki nem sérült meg. Nekem első babával eléggé fájt, amikor 36 hetesen farosból fejvégűbe fordult. Második baba annyira feszítette magát többször is az utolsó 3 hétben, hogy rendesen fájt, nem csak kellemetlen volt. Olyankor a férjemet kértem, hogy simogassa (ha itthon volt épp), mert neki mindig megnyugodott.
2018. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!