Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintettek mennyire karos...

Szerintettek mennyire karos az elso 4-5 hetben a nagy mennyisegu alkoholfogyasztas az embriora?

Figyelt kérdés

A szomszedom, kitalalta, hogy mostmar korban van es milyen jo pofa lenne mar gyereket vallalni. Tudni kell roluk, hogy magas beosztasban dolgoznak a ferjevel es szinte naponta megisznak 1-2 uveg bort vagy pezsgot, stb.. Mondvan, hogy igy tudnak kikapcsolni az egesznapos halytas utan.

Az is teny, hogy reszegen soha nem lattuk oket, csak enyhen becsipve neha. De szerintem igy valoszinuleg nagy eselye van egy beteg gyerek megszulesere vagy tevedek?

A no sokat utazik Londonba a munkaja miatt es mondja, hogy ott rengeteg no iszik vegig terhesen nem is egy poharal es megis egeszseges gyerekek szuletnek.

En oszinten nem ertem ot es tegnap nagy mosolyogva mondta, hogy mar 4 napja kesik a menstruacioja es erre koccintani kell es kibontott egy pezsgot! En ledermedtem.. ha mar sejti, hogy valoszinuleg terhes(meg nem tesztelt) akkor mostmar nagyon le kellene alljon

Tudom hogy nem az en dolgom, hogy mit csinal magaval es a gyerekevel, de valahol aggaszt az hogy mi lesz vele, veluk



2018. aug. 22. 10:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kijózanító tényekkel szembesül, amikor rég késő lesz. Az a baj, hogy egy gyakorlott alki ideig-óráig ébred ki a hülyeségből a sokadik pofáraesés után már, aztán csak vállat von, mint mindig, és még erősnek is hiszi magát. Pedig csak a láncai az erősek.
2018. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!