Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfajas a 8 hetben! Normalis?...

Csajos12 kérdése:

Hasfajas a 8 hetben! Normalis?! Tobbi Lent!

Figyelt kérdés
Most tartok a 8. hetben es estetol ma reggelig illetve meg mindig tartoan faj a hasam alja. Egy evvel ezelott mar volt vetelesem es bennem van a felsz:( a fajdalom jellege huzodo, feszulo, menszis gorcsolgetos.. szerintetek? Szerdan kell mennem ujra orvoshoz!

2018. aug. 26. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasszúrkák, feszülések rendben vannak, de a menzesz-szerű görcsök több órán keresztül nem igazán. Pecsételés nincs? Magnéziumot vettél be? Amúgy én bemennék az ambulanciára, főleg ha már volt egy vetélésed, szerdáig bármi lehet. :/ A legjobbakat kívánom!
2018. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem egyfolytában fáj a hasad,addig nincs gond.Nekem is fájdogál néha(a magnosolv ellenére is),de nem egész napos fájdalom és nem is olyan hogy gyógyszert kelljen rá bevenni,mint pl menses alatt.

De ha úgy érzed hogy valami baj van,akkor inkább menj nézesd meg magad és utána megtudsz nyugodni.

2018. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normalis, a front is siman okozhatja!

Magneziumra se mulott?

2018. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! MagneB6ra jobb lett bar erzem meg hogy van vmi deeeeee jobb sokkal! Holnap megyek az orvoshoz mindenkeppen! De szerencsere nem erzem azt mint anno halistennek hogy se ulni, se allni, se semmi nem volt jo olyan fajdalmaim voltak...:/
2018. aug. 26. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!