Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvennétek ezt a kocsit? Az...

Megvennétek ezt a kocsit? Az ára nem gond (és most akciós).

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 21. 15:11
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja, és novemberre várjuk a babát...
2010. jún. 21. 15:11
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen!
2010. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp megvenném. Egyrészt ennyiért szerintem már egyáltalán nem drága, másrészt baromi jók ezek a kocsik. Strapa bírók és praktikusak. Minden, ami jó és kell megvan rajtuk! Nekünk is Peg Perego van és brutál jó!!! :)
2010. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt néztem ki, és egy dolog miatt nem vettem meg: iszonyú nehéz. De ha nem kell lépcsőn cipelned, akkor teljesen jó.
2010. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vitatkoznék az "iszonyú nehézségről". Bár én sem szívesen hurcolnám több emeletet, mert úgy nehéz, de úgy már minden nehéz! :)
2010. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyanilyen van, még a színe is:) Nagyon szeretjük, jól jársz vele ha megveszed. Azt meg nem tudom, kinek mi iszonyú nehéz, kb. 8 kg, emeltem már kétszer ilyen nehéz kocsit is:) Úgyhogy ne aggódj, nem nehéz! A fiam 10 kg, de vele együtt is gond nélkül emelgetem:)
2010. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom, hogy ez könnyűnek számít, ez az egyik szempontunk, mert 3. emeleten lakunk.


Arról mit gondoltok, hogy ennek a típusnak nem szembefordítható a sportrésze?? Illetve, még csak 18 hetes vagyok. Nem korai? Olcsóbb nem lesz? Mondjuk már egy éve szemezek vele ;) és ennél jobb áron nem láttam.

2010. jún. 21. 15:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, én megvenném.
2010. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom. Nekem volt ilyen kocsim, de gyűlöltem. Kicsi a kereke, minden porszemben megakad, még egy kisebb járda repedésben is. Ha meg a mózes részt használtam, nem bírtam felemelni, mivel 1. nehéz, 2. olyan hülye a kialakítása, hogy nem bírod normálisan átfogni felülről, pedig nem vagyok épp apró termetű, 170 centi, de bizony csak a 190 centis férjem a jóval hosszabb karjával érte át. Neki viszont nagyon alacsony volt a tolókar, és ahogy lépett, folyton belerúgott a kerekekbe.
2010. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek ilyen van.Nem rossz,de a sportrésze miatt nincs vele megelégedve,mert a vázra külön kell rátenni a sportrészt és így elég macera mindig ki be pakolni az autóból és így sok helyet foglal neki,mivel kicsi az autó csomagtartója.Amúgy szembefordítható a sportrész.
2010. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!