Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvennétek ezt a kocsit? Az...

Megvennétek ezt a kocsit? Az ára nem gond (és most akciós).

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 21. 15:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jön be, nem venném meg.
2010. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A Pliko Switchen megfordítható a sportrész, de ez Pliko P3, és ezen nem.

Kocsink nincs.

2010. jún. 21. 17:42
 13/21 anonim ***** válasza:
36%

Nehéz kocsi nélkül,de minek ekkora feneket keríteni egy babakocsinak... 100.000Ft csak egy babakocsiért???!!! Jó nekem ez sok,más ha megteheti....

Mi kölcsönkaptuk sógornőmék kocsiját,alig használtuk,majd fél év múlva vettünk egy sportbabakocsit,aztis alig használtuk,amióta elkezdett totyogni a gyerek,azóta nem viselte el a babakocsit.Nálunk csak pénzkidobás lett volna.

Egyik barátnőm is vett marha drágán egy babakocsit (jó nekik is van autójuk,mint nekem is),de idővel belátta - mikor vagy ketten egyszerre mondtuk neki,h nem használjuk a babakocsit - h felesleges volt ennyit költeni rá...

Amúgy jól néz ki,és biztos praktikus is.

Ha tetszik,szerintem ne hagyd ki.

2010. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem rossz kocsi és annyira nem is nehéz. Ha neked az anyagi oldala nem jelent gondot, akkor vedd meg nyugodtan. Bár szerintem várj aug. végéig, mert akkor lesz minden Brendonban óriási kiárúsítás ugyanis Magyarországon megszűnik a Brendon!
2010. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én is ezt a kocsit néztem ki de a krekei miatt nem biztos hogy megveszem mert dupla a kereke és nem valami vastag.Mi olyan helyen élünk ahol télen sok a hó és a macskaköves út is van bőven.Erre a terepre nem valami jó mert elakad (fórumon mindenki ezt írta róla)Egyébként hozzá kell tennem nagyon tetszik még mindig ez a babakocsi,ha neked minden megfelel rajta vedd meg nyugodtan az se gond ha 18 hetes vagy.

Üdv 26+1km

2010. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem dönthető a háttámlája teljesen vízszintesre, nem venném meg.
2010. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
Bocs az offért.18.37-esnek.Honnan tudod,hogy megszűnik a Brendon?? 2 barátnőm is ott dolgozik,de még nem mondták...
2010. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Mivel van hozzá mózes, így teljesen mindegy, hogy dönthető, vagy sem. A lányomnak is ilyen van, sárban, hóban tökéletesen lehetett vele közlekedni, soha gond nem volt a babakocsival. Mi nagyon szeretjük.
2010. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és a mózesnek is van karja, szerintem tök könnyedén lehetett vinni, kb. ugyanúgy mint a hordozót.
2010. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18.37 vagyok

Ezt csak az igazgatóság és annak tagjai tudják egyelőre. A dolgozók is sejtik de mondani nem lehet.

2010. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!