Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen normális hogy nem...

11 hetesen normális hogy nem kényelmes a hason alvás? Puffadástól van?

Figyelt kérdés
Világ életemben hason aludtam, de most olyan mintha valami keményen aludnék. Ez a puffadástól van? Tudom hogy a magzat még mini, szóval ne hurrogjatok le. De én azt hittem amíg nem nö a pocak simán lehet majd hason aludni, aztán meg már most kényelmetlen...

2018. aug. 28. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

9 hetesen se tudtam mar hason aludni énse . Én is hason alvó voltam .

Amiota megszuletett 5 honapja azota se tudok , lehet pszichés , de még mindig olyan mas erzes.

😊

2018. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószinűleg a puffadástól.

Én a héten leszek 18 hetes, 4-5napja nem tudok hason aludni (pedig szinte még nincs hasam) és eddig mindig úgy aludtam. Alig alszom éjszaka mert forgolódom jobbra-balra hogy jó legyen.

Szoval megkell szoknunk egy kényelmesebb poziciót mostmar.😁

2018. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na akkor attól van. hat majdcsak megtalálom a nekünk jó poziciót :) Köszönöm nektek :)
2018. aug. 29. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!