Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. trimeszteres kismamák! Ti...

2. trimeszteres kismamák! Ti sem érzitek magatokat terhesnek?

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés, de olyan érzésem van, mintha nem is lennék terhes. Alig látszik a hasam, senki nem érdeklődik a terhességem felől, szerencsére nem vagyok rosszul sem. Csak a magzatmozgás az, ami emlékeztet arra, hogy egy életet hordok a szívem alatt. Csak én vagyok így?
2018. aug. 28. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki!


Én nagyon is érzem..


23 hkm

2018. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem most kezdődött a második trimeszter.

A hasamon még nekem sem látszik szinte semmi,de nagyon érzem a terhességet,rossz a közérzetem nagyon.

Szerencsés vagy.

2018. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb ès kerekebb a pocim ma fájt is. Magzatmozgást sajnos mèg nem èrzem.
2018. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem érzem magam terhesnek. 19 hetes vagyok, nulla has, még mindig senki nem vette észre a munkahelyemen :) Kb. csak a magzatmozgás emlékeztet arra hogy babát várok.
2018. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is sokszor elfeledkezem arról, hogy terhes vagyok. :) Nehezen viseltem az elején, sokszor voltam rosszul és most néhány hete mintha átvágták volna. Tele vagyok energiával, kerekedik a hasam, de nem vészesen nagy, nem fáj. Érzem a magzatmozgást, de már annyira hozzászoktam, hogy ha nem figyelek rá, fel sem tűnik.

Én most nagyon élvezem a terhességet! Állandóan mozgásban vagyok: takarítok, koncertre járunk, hétvégén az egész éjszakát végigtáncoltam (lagziban) és meg se kottyant.

26 hkm

2018. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Terhesnek nem, várandósnak igen. Tünetem sosem volt, az elsővel sem, a hasam hatalmas ahhoz képest, amekkora a naggyal volt ennyi idősen. 😊 Imádom ezt az állapotot, semmi negatívumát nem érzem vagy látom, csak sokkal rózsaszínebb a világ számomra. 😊
2018. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, csak az 1. trimeszterben annyi nyűgöm volt, hogy örültem neki. :) hasam 24 hetes kor után kezdett nőni.
2018. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szintén 😉

21hkm

2018. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!