Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+4 hetes vagyok és pár...

15+4 hetes vagyok és pár napja nem érzem a babát, sőt még terhesnek sem érzem magam. Már a 12. hétben tisztán éreztem, hogy mocorog.5. gyermekemet várom tudom miről beszélek. Szerintetek lehet baj vagy csak túl aggódom?

Figyelt kérdés

Sajnos nem indult probléma mentesen, mert a 7. hétben erős vérzéssel kerültem kórházba és 9 napot töltöttem bent.Nem volt szívhang és szó volt missed.ab.-ról.

Végül progeszteront kaptam és a 8.héten beindült a kis szivecskéje.Minden rendben volt,de azt a bizonytalanságban töltött 1 hetet senkinek nem kívánom... 12.héten megcsinàltattam a kombinált genetikai vizsgálatot és az eredmény szerint is minden rendben volt.Most nem tudom mi van.A 18.hétre vagyok vissza rendelve a dokihoz,de nem várok addig,max a 16-ig.Addig is csak azért,mert mivel a kórhàzban is majdnem lemondtunk a babáról és mégis rendbe jött,abban bízok,hogy most is az lesz.Nagyon tervezett baba.

Járt már így valak vagy hasonlóképpen?

Normális hozzászólásokat várok!


2018. febr. 21. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a dokidhoz.

Max elkönyvelnek paramaminak, de a kórelőzményedet nézve érthető.

2018. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nagyon sok helye van a kicsinek, lehet most úgy fordúlt és azért nem érzed.
2018. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az ötödik gyerekedet várod, akkor tudhatnád hogy ekkor mekkora a gyerek, és rengeteg helye van mozogni.

22. hétig egyáltalán nem kell érezni minden nap.

2018. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,az 5.

Különbnem nem mondanám,írnám.

Pont ezért aggódom!Az összes többi terhességem probléma mentesen indult,zajlott és fejeződött be.

Ha az 1.lenne,akkor nem aggódnék,mert tudom jól,hogy mikorra lenne várható a mozgás.Minél többedik,annál hamarabb érezhető.

2018. febr. 21. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!