Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki küzdött még ilyennel?...

Valaki küzdött még ilyennel? Mi vált be?

Figyelt kérdés

Próbálok egészségesen, változatosan étkezni. Pár napja mégis fáj a hasam. Székrekedés szerű, és a szelek sem "viselkednek jól". Hogy is mondjam. Nem távoznak, hanem feszítik a hasam. Próbáltam mozgással, az sem segített.

Valami gyógytea, vagy bármi nincs ilyenre?


2018. aug. 31. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Espumisant nyugodtan lehet szedni a puffadasra.

Vagy magnezium, nekem az a szekrekedesen segitett.

2018. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő a tamarin lekvárt ajánlotta. Nem valami finom, de azt a kis mennyiséget ki lehet bírni.

Nálam hatásos volt.

2018. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok. magne b6ot szedek, meg jutavit terhesvitamint
2018. aug. 31. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egesz terhesség alatt elkísér a székrekedés. Nem mindig de szakaszosan jelentkezett. Semmi de semmi nem segített, mindent kipróbáltam. Ugyhogy maradt a glicerines kup...34hkm
2018. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most 20 hetesen is szenvedek. Illetve már csak szenvedtem, mert hiába próbáltam ki mindent, semmi nem vált be, KIVÉVE a sajt. Rántott sajt, lasagne sok sajttal, stb mindig meghajtott. Annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld ki az ételeket és figyeld meg hogy melyik étel után mész wc-re. Rosszabb esetben glicerin kúp.
2018. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!