Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 53-as a pulzusom? Nem lesz...

53-as a pulzusom? Nem lesz baja így?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok és elegé ramatyul érzem magam. Meg mértem a vérnyomasom 95/60 és a pulzusom 53

Ez nagyon alacsony még egy nem terhes szervezetnek is de ilyenkor úgy tudom meg emelkedik a pulzus szám.

Nem lesz igy baja a pocaklakónak?


2018. szept. 1. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem feltetlenul alacsony, foleg nem az elso trimeszterben. Ha eleve alacsonyabb a pulzusod, akkor azt nyilvan tudod, a terhesseg elejen pedig ez meg tovabb csokken.

Nekem alapban alacsony mindig a vernyomasom is, a pulzusom is 60 koruli, mert sportolok, aktiv vagyok es ehhez alkalmazkodik a sziv is.

Terhesseg alatt vegig alacsony volt, nekem kesobb sem igazan emelkedett. Most varom a harmadik babat, megint ez van es nincs gond, a nagyobbaknak sem volt semmi bajuk emiatt.

2018. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj most meg nyugodtam akkor..

Hát igazából terhesség előtt is csak 60 körül volt.

Csak ne szédülnék ennyire.

Egyébként voltam ekg - n a héten és azt írta rá a nő, hogy szinusz bradikardia szinusz aritmiàval.

2018. szept. 1. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem változó a pulzusom60-70-80 szokott általában lenni de a vérnyomásom a 85/50-110/60ig ingadozik. Most a végén magasabb de csak 1-2 hete. A pulzusom is inkább kevesebb mint több. Én ilyen vagyok. Nem mondtak h rossz.
2018. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a pajzsmirigyed rendben? Az alulmukodes is okozhat ilyen alacsony pulzust. (nekem van és mikor nem volt kezelve gyógyszerrel 65korul volt a pulzusom, nekem a normál 80-85helyett)
2018. szept. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!