Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak sincs ennyire ereje?...

Másnak sincs ennyire ereje? Kedve?

Figyelt kérdés

35. Hetes terhes vagyok. Állandóan csak fekszem, eszem.

Nem birok már semmit.

Kedvem sincs sehova menni.

Ez normális? Szülés után visszatér az erőm?


2018. szept. 3. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első trimeszter volt ilyen 😂 második az átlagosnak mondható, és az utolsó trimeszterben aktív voltam
2018. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a 34. hétben vagyok. Azt érzem, hogy erőm még abszolút lenne mászkálni, sőt vannak napok, amiket végigpörgök, de már egyre kevésbé van kedvem hozzá. Régen szinte egy estét nem bírtam a seggemen ülve tölteni, most pedig nagymami üzemmódra váltottam, inkább csak a férjemmel lennék. Biztos vagyok benne, hogy ez csak a szülés előtti állapot, és utána elmúlik ez az érzés.
2018. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34+2 hkm vagyok. Ugyan ezt erzem, annyira nincs energiám semmire. Remelem a babaszoba összeállítása felvillanyoz kicsit. Nagyon hamar elfaradok. Fel ora tevékenység utan fel ora pihi...kivagyok teljesen, mert egy aktív emberke voltam, pörögtem a terhesség előtt. Nagy mar a hasam is...szoval kitartást kívánok!
2018. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

35+5 vagyok. Én most kezdtem felpörögni igazán az elmúlt egy hónapban. Első trimeszterben voltam fáradt nagyon.

Annyi, hogy mégsem bírom annyira mint terhesség előtt. Kirándulásoknál vagy torna+bevásárlás után már keményedik a poci és muszáj pihennem egy órát.

Pedig olyan lennék mint a mérgezett egér, pakolásznék, takarítanék még itthon.

2018. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!