Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen méretü ruhákat kell,...

Milyen méretü ruhákat kell, hordani terhesen első gyerekkel?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Hogy??
2018. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami jó rád.
2018. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyedi, attól függ mennyit hízol, nem lehet előre kiszámolni, és nem törvényszerű, hogy valaki felszed 20kg-ot. Nekem vannak olyan bővebb felsőim, amik simán rám jönnek, pedig 35 hetes terhes vagyok. Vettem pár leggingst, azokat hordtam tunikával, nyári ruhákat, amik max egy mérettel nagyobbak az átlagos méretemnél. Viszont ha hűvösebb időben leszel terhes, akkor terhesfarmert érdemes beszerezni, mert ha combra/fenékre nem is nagyon hízol, a hasadra nem fogod tudni felhúzni a sima nadrágodat.
2018. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Hogy mi? Fussunk neki újra
2018. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy női ismerősőmről van szo.45 kg vékony alacsony,első gyerekével terhes, háynas méretü ruhákat lehet hordani szülésig,.a méret teherbe esés előtti ruhák méreténél
2018. szept. 6. 21:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból M-es a métetem, és kismamaruhákból is M-eseket hordtam, végig jók voltak rám. Az ismerösöd valószínű S-est hord, nem hiszem, hogy M-esnél nagyobb kell majd neki.
2018. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Akár lötyög rajat, akár kényelmetlenül szorítja, mindenképpen azt, amit itt a legtöbben javasolnak!
2018. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
rajat -> rajta
2018. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem szinte csak a hasam nott, jok voltak ram a korabbi treggingseim, leggingseim, azok nyulos anyaguak, posolban meg a hosszabb, bovebbek. A mellmeretem szinte nem is valtozott, igy tenyleg csak a hasamra kellett masik ruha, de sok ellasztikusabb, nyulosabb felsom jo volt, 1-2 kismamaruham lett csak pluszban.
2018. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nadrágból ugyanazt a méretet vettem, csak terhes fazonból. (42 volt előtte és most is)

Felsőknél szintén így van pl H&M felsőkből ugyanúgy L a terhesből és a simából anno.

A normál felsők is jók rám, bár ott egy számmal nagyobb és csak a kicsit hosszabb fazonú.

36hkm

2018. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!