Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tervezett gyereknél az...

Nem tervezett gyereknél az apa nem nagyon akarja a babát, megtartsák így is?

Figyelt kérdés
Védekezés mellett jött a baba. Azt mondja mindkét döntésben támogat minden szempontból. Ha megtartom az ő élete nem borul fel, de anyagilag támogatna. A pénz minden ? Szeret az ilyen ember egy kicsit is egy nőt , ha a közös gyerek nem kell neki ? :(

2018. szept. 9. 22:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
41%
Szeret az ilyen nő kicsit is egy férfit, ha kéretlen gyereket akar rávarrni? Amúgy jó kis kamukérdés, csak cseppet átlátszó :)
2018. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Már. Neharagudj de nem rá varrni akarom ! Másrészt nem gondolnám hogy az abortusz a megoldás csak! Amúgy igen én szeretem öt képzeld !
2018. szept. 9. 22:17
 3/40 A kérdező kommentje:
Ezt a kamu kérdés részt pedig nem is értem ....!
2018. szept. 9. 22:18
 4/40 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy szereti, csak gyereket nem akar még. Azért az ő helyzete sem könnyű. A döntésből mondhatni 100%-ig kimarad.


De válaszolva igen, én megtartanám a babát.

2018. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy én nem szeretném kihagyni a döntésből, pont ez a rossz, hogy nemi minden mindegy :(
2018. szept. 9. 22:20
 6/40 A kérdező kommentje:
Neki minden mindegy akart lenni bocsanat
2018. szept. 9. 22:20
 7/40 anonim ***** válasza:
77%

Oké, hogy nem szeretnéd kihagyni, de ha ő biztosan nem akarja, te meg igen, csak nem ölöd meg a kedvéért.

A gyerek a te sajátod, a pasi meg a jelek szerint fél lábbal már lelécelt.

2018. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Igen én is így érzem :-(
2018. szept. 9. 22:23
 9/40 anonim válasza:
29%

Az abortusz gyilkosság! Magyarul nincs döntés helyzet. A "dolog" a fogantatáskor eldőlt.


Tudom, hogy kemény válasz és talán nem is lesz túl népszerű, de ez az igazság.


És meg egy dolog. Mivel feltetted a kérdést, azt gyanítom, hogy elviekben nem vagy ennyire abortusz ellenes, mint én. Viszont ebben a konkrét esetben szeretnéd a babát. Hogy tudnád feldolgozni, ha nem tartod meg mégsem? Egy életre szóló fájdalom lenne.

2018. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Abszolút egyet értek veled. Csak nem akarok önző lenni , olyan értelemben h egyedül döntők mert nem egyedül csináltam ugye...! De nem szeretném megölni :((( csak bízom benne hogy az apuka megindul picit és talán szeretné egy picit ő is..! De ha nem akkor tényleg nem tudom mit tegyek
2018. szept. 9. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!