Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. Normáli...

9 hetes terhes vagyok. Normális, hogy nem érzem, hogy "van valami" (azaz vki) a hasamban?

Figyelt kérdés

Eleinte még éreztem. Hol húzódott, hol szúrkált, hason aludni nem tudtam. Kb. két hete viszont semmi. A puffadás is mintha a napokban elmúlt volna.

Nagyon enyhe émelygés az egyetlen tünet.


2018. szept. 11. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen
2018. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális
2018. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Az örömön kívül :) semmit nem kell érezned még, hiszen olyan icuri-picuri még a babád.
2018. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen nornális. Én kb a 16dik hétig (amíg megnem éreztem az első mozgását nekem is csak a tudat volt)

De a húzodás feszülés még visszafog térni, nálam is volt hogy 1-2hétig se volt semmi utána feszült a hasam, szúrt oldalt..stb.

2018. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen normális.


Amit a 4es írt a feszülésről,az nekem most jött vissza a 12.héten.

Egyébként a boldogságon kívül én sem érzek semmit.Es hiába nem vagyok vékony testalkatú,mai napig félhason(egyik lábam felhúzva)alszok el.

2018. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem és érzek semmit. Se huzodas, se rosszullét, kívánós se vagyok és már a 11. héten járok. Olyan mintha nem is lenne, de ott van. 😊 Kíváncsi vagyok később jelentkezik e valamilyen tünet. 27N
2018. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a megnyugtató választ!
2018. szept. 11. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Ohh 6os,ne tudd meg mennyire "irigy" lettem rád hogy téged a tünetek elkerültek😄

Én még ma reggel is a wc csészét ölelgettem😅

Teljesen igaz hogy minden terhesség más.


5#

2018. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tunetem nem volt es tobbszor el is felejtettem az elejen hogy terhes vagyok. Semmi olyan erzes se belsoleg se fizikailag. A has novekedessel es ahogy mozgott tudatosodott egyre jobban
2018. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is, 8. és 9. Válaszoló!
2018. szept. 11. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!