Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Vagy baj van?

Normális ez? Vagy baj van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap töltöm be a 12hetem. Néha elfeletkezem arról hogy babàt várok és úgy hajolok/guggolok le hogy összegörnyedek akkor amikor felállok nagyon belenyilal az alhasamba! Mintha egy kést vágnának bele, eltart pár percig mire elvisehetőbb lesz, de sokáig érzem még hogy tompán fáj!

Normális ez? Baj van? Első baba, minden megrémít! Bocsi ha hülye kérdés


2018. szept. 11. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Normális.ha csak ilyenkor fordul elő. Nálam elég volt hogyha kikeltem az ágyból és ahogy léptem nagyokat belenyilalt az alhasamhoz de inkabb oldalra. Gondolom a szalagok nyúlnak ugye ez miatt fájhatott egy egy rosszabb mozdulatnál. De csak pár percig tartott mindig.

Azért figyelj oda hogyha tudod hogy az úgy nem kényelmes akkor ne guggolj úgy le stb...de nem lesz semmi bajotok 😊

20hkm

2018. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze próbálom kerülni de még nem szoktam meg hogy van odabent valaki 😀 köszönöm a válaszod
2018. szept. 11. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Régóta tart?

Egy pár napig nekem minden összegörnyedés után így volt kb a 15. Héten

2018. szept. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hála istennek sürün nem történt még. talán 2szer.
2018. szept. 12. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Minden egyes tüsszentèsnèl èreztem ilyet...
2018. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!