Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez így normális? Milyen lesz...

Ez így normális? Milyen lesz szülés után? Kép lent

Figyelt kérdés

55 kiloval indultam, sosem voltam egy kövér lany. Most 80 kg vagyok a végére...38 hetesen és így néz ki a pocakom illetve az oldalam. Kb 20.héten kezdtem el kenni Bio Oil-lal de undorító igy is...lila...szülés után se számítsak jobbra? Halványodni fognak legalább idővel? Vagy ha lefogyok mégcsúnyább lesz?

[link]


2018. szept. 12. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Halványodni fognak,de eltűnni nem. Aki hajlamos rá,annak sajnos előjönnek,mindegy mivel keni.
2018. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Hát, minden striás kérdésnek leírják legalább 10-en, hogy tökmindegy mivel kened, a stria kötőszöveti szakadás, nem befolyásolható olajjal, krémmel, kizárólag genetika. Ezek csak a bőr szárazságán, felületi feszülés miatti viszketésén enyhítenek, ha szakadni akar a bőr, akkor fog is. Na de mindegy is, ezek már ott vannak.


Szülés után egy-két év alatt teljesen ki fognak fehéredni, mint minden stria, lila nem marad, de eltüntetni csak plasztikai sebész tudja. A bőr feszessége megint más kérdés, szintén alkati dolog, hogy visszahúzódik-e a vagy lazább marad, nem tudhatjuk.

2018. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Eltűnni nem fognak, csak halványodnak. Ha szerencséd van amikor visszafogysz csak a csíkok maradnak meg.

(Én 6 és 9kg-mot híztam, viszont a striák mellé a bőröm jó része is kinyúlva maradt = kötényhasam lett)

2018. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom, de a stria nem előzhető meg, és nem is tüntethető el. Nem a bőr szakad ugyanis, hanem a kötőszövet, az meg a genetikán múlik, mennyire rugalmas. Idővel gyöngyházszínűvé válnak, de nem tűnnek el sosem.
2018. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat :)
2018. szept. 12. 17:00
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is ilyen lett lett sajnos, pedig 7 kilot hiztam csak (ami a szulessel le is ment ugye). Nem tudlak bíztatni csak azzal, hogy amikor már feheredik, akkor szebb.
2018. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Utolso ha mar ekkora bunko vagy akkor legalabb a tobbi hozzaszolast olvasd el.

Masnak is lettek striai pedig alig hiztak. Lehetnel kicsit embersegesebbcsak. Csak mert te a szerencsesek koze tartozol masokat nem kellene lehurrogni.

2018. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Első terhességemnél +5 kiló, 10 ment le szülésnél,tele voltam lila striákkal. Most 28 hetes vagyok a másodikkal, kezdő súlyomhoz képest -4 kiló,de mégis tele vagyok vele,mert a hasam nől rendesen. Hajlamos vagyok rá,ez van. Anyukám 20 kilókat hízott a testvéreimmel és velem, még sem volt neki soha egy csík sem. Ennyi. Nem a súlyon múlik.
2018. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
4-esnek, aki 6 kilót hízott, és nincs striája: képzeld, én 20-at híztam, mert kórosan soványról indultam, és jé, a hasamon nem lett stria. Szóval légy szíves ne példálózz a 6 kilóddal, mert nem ezen múlik.
2018. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nálam genetika is sajnos, ha 5 kilot hiztam volna se nézne ki másképp, ebben biztos vagyok. Kedves 4es hidd el nem csak te tudtad leadni szülés után. Alapból lemegy az emberről, baba, víz, méhlepény stb...ehhez nem kell nagy tudomány...az meg hogy mennyit híztam egyéni problémám. Lehet még így is kevesebb vagyok mint te de gondolom most majd jön a szöveg h te 60 kilo vagy Mrs. Tökeletes 😂 Inkább Nem süllyedek le a szintedre szép estét!
2018. szept. 12. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!