Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen mintha a hüvelyembe...

27 hetesen mintha a hüvelyemben rugdosna a magzat. Normális?

Figyelt kérdés

Már kezdetektől lent van, de ennyire mélyen még nem éreztem. Mintha a szeméremcsont mögött lenne, egészen a hüvelynél.

Görcs, keményedés nincs, csak nyilaló, pár másodpercig tartó fájdalom. Normális, hogy ilyen mélyen van?



2018. szept. 13. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Még korai hogy ennyire lent van! Akkor szokott ilyen lent lenni mikor készül kifelé. Nekem a második babámnál volt hogy nagyon lement aztán másnap jöttek a keményedések, semmi fájás csak ez.. 33 hetesen történt bementem a korházba mar nem engedtek ki kaptam a vissza tartó infúziókat.. Hála égnek sikerült 38 hetesen császároztak meg... Figyeld a keményedéseket és ha bizonytalan vagy azzonnal korház.. Sajnos veszítettem el 35 hetesen babát, későn jött a mentő későn kerültem műtőbe.. Nem riogatni akarlal de inkább korház és mondják azt hogy nincs semmi baj... Ha úgy érzed azzonnal orvos..
2018. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen normális, 28 hét körül én is úgy éreztem hogy rugdossa a méhszájam, ettől függetlenül 40+6 hétre szültem. Valószínűleg eltalál egy ideget amit ott érzel lent, sokszor azt hittem már hogy egyszer ki esik onnan :)
2018. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
#2 vagyok, lemaradt hogy ha úgy érzed akkor menj el dokihoz és akkor megnyugszol, az a biztos. :)
2018. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Normális. Nekem mindkét terhességemnél a 20-30 hét között volt ilyen "mindjárt kiesik" érzésem.
2018. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem csak az elso gyerek nem volt ennyire lent, csak a vegen szallt le a hasam es utana ereztem ezt az erzest.

A masodik terhessegemnel vegig lent ereztem a mozgolodast es most a harmadiknal is.

Onnantol kezdve, hogy hatarozott volt a mozgas, mindig olyan erzesem volt, mintha belulrol matatnak a mehszajamat es a vegbelemet. 20 hetes ulrrahangon annyira lent volt a baba, hogy tobb, mint egy ora alatt sikerult csak mindenet lemerni (mar fejvegu volt). De a mehszajam hart volt es semmi mas gond nem volt.

Erre 27-28 hetesen visszafordult, mar 4 hete faros es fent erzem a mozgast is. Szoval nem jelentett semmit, hogy lent volt...

2018. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Sajnálom, hogy valaki lepontozott benneteket, számomra minden hozzászólás hasznos volt.

Orvoshoz csak a legvégső esetben szeretnék fordulni,mert nincs túl jó tapasztalatom az ügyelettel.

Lezuhanyoztam és most pihenek, próbálok nem idegeskedni. Ha rosszabbra fordul a helyzet vagy elkezdek keményedni, akkor bemegyek a kórházba.

2018. szept. 13. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én az első válszaolóhoz hasinlóan azt javaslom hogy menj be kerd h nézzenek meg uhal. Ha kéred h ne vizsgáljanak.kézzel nem fognak. Jobb félni mint megijedni. Inkább menjél nappal mint éjjel. Máskülönben ezen fogsz idegeskedni. Én is a megérzéseimre hallgattam ketszer is es van két szép gyermekem. Egyszer későn vettem észre hogy gind van na őt azóta is a szívemben hordom. Nézzenek rád.
2018. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Nincs semmi baj: nem nyílik a méhszáj és nem is felfázás, csak annyira lent van a baba, hogy ő nyom mindent odalent. Megvizsgáltak mindent, a picúr szépen fejlődik, csak nekem kell kibírni a kellemetlenséget. (egyébként azóta is fáj, sőt egyre rosszabb :()
2018. szept. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!