Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyáltalán nem kíván a férjem!...

Egyáltalán nem kíván a férjem! Akik hasonló cipőben jártak szülés után ez javult? Mennyi idő múlva tért vissza a vágy?

Figyelt kérdés

Terhességem utolsó heteiben vagyok, mindig vékony alkatú voltam, most sem híztam sokat 8kg-ot és tényleg csak pocakom van, hátulról nem is látni hogy terhes vagyok. Viszont amióta elkezdett látszódni a pocakom, megszűnt a szex köztünk, majd az idő elteltével más egyéb szexuális érintkezés is. Megbeszéltük, tudom, hogy nagyon szeret, de egyszerűen nem tud rám izgalommal nézni. Nincs a szemében a tűz ami eddig mindig megvolt. Rendben elfogadom, hogy zavarja a magzat a pocakomban. De félelemmel tölt el, hogy mi van, ha szülés után sem fog ez javulni. Kérem aki volt hasonló helyzetben írja le a tapasztalatát!

Köszönöm!


30N 32F (10 éve együtt, első gyerek)



2018. szept. 15. 11:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Mi kb. A 10 hétig tudtunk összebújni, utána sajnos veszélyeztetett terhes lettem. Azóta már jobban vagyok, de a párom nem mer úgy hozzám nyúlni, nehogy baj legyen.

Ismerőseink az első pozitív teszt után egyszer sem voltak együtt. Teljesen komplikációmentesen zajlott a terhesség, de így sem akarták. Nekik már megvan a baba és nagyon boldogok együtt (nyilván nem kérdeztem rá:D de teljesen biztos vagyok benne, hogy szexuális életük is van azóta)

Nem egy ilyen eset van, szerintem minden rendben lesz veletek is, ha már meglesz a pici :)

2018. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól belegondolsz és te lennél a férfi,és kicsit más típus vagy mint az átlag,neked is fura lenne egy nő nagy pocakkal,mert nem a szex jutna eszedbe első gondolatra :) Az is zavarhatja hogy mintha egy 3.fél is lenne ott,és így furcsa lenne neki a szex.Ha megbeszéltétek,szerintem szülés után ez helyre rázódik,de szerintem ne legyen benn szülésnél.
2018. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
30 hetes kortól nem voltunk együtt. (A hasam 27 hetes kortól nőtt igazán) Javult, a 6 hetet is türelmetlenkedve várta ki. 2 terhesség között semmi gond nem volt a házasélettel és a 2. szülésem után sem.
2018. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Barátnőmnél volt így, szegény sokat sírt is, ráadásul ő meg tökre kívánta volna a szexet. A férje egyszerűen az anyát látta benne vagy hogy mondjam, zavarta hogy ott van még vki és az a valaki egy baba-...

Ő így magyarázta.

Nem tudott elvonatkoztatni tőle, hogy ott a baba, félt attól is, hogy árt neki a dolog. Attól is borzongott hogy a baba rugdos szex közben.

(mondjuk ez pl. az én férjemet is zavarta, így pozitúrákat váltottunk)

Ahogy megszült, eltelt egy kis idő és visszaállt minden.

2018. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ne izgulj! én olyan férfi vagyok, aki végigmuzsikálta a terhes hónapokat, és utána is alig várta a burjúkötél lazítását. (6 hét tilalom) A párom volt hogy veszélyeztetett terhes volt, de kívánta a szexet nagyon. Hááát uram bocsá', de bizony szexeltünk akkor is normálisan. Csak nagyon óvatosak voltunk.

De van olyan férfi, akit leblokkol az a tudat hogy ott van a babab a pocakodban. El nem tudom képzelni honnan jönnek ezek a dolgok, de remélhetőleg elmúlnak hamar. Az is igaz, hogy van olyan, aki a gyerek születése után már nem nagyon vágyott a szexre, de szerintem az a legjobb, ha őt kérdezed meg hogy most mi lesz?: Kihagytok 6 hónap szexet mert a pocakban növekszik egy új kis élet? Persze ezt már nem tudod megváltoztatni, de hátha szülnél még?

Hamarosan kiderül! Légy jó hozzánk, és írd meg 6 héttel a szülés után, hogy hogy alakult a dolog!

Szurkolunk!

2018. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Én férjemet is zavarja. Kb a 30 hétig nem volt problémája vele, sőt talán többet is voltunk együtt. Aztán valami miatt ez hirtelen megváltozott és egyáltalán nincs kedve hozzá és más szexuális dolgokhoz sem. Zavarja a pocakom, nehogy fájjon vagy valami.

Azt mondja már inkább a babára koncentrál, én is arra figyeljek, ha letelik a 6 hét szülés után akkor majd bepótoljuk :)

2018. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
És előtte rendben volt a szex? Hidd el, nem a kinézeteden múlik a dolog, én pl. jól nézek ki, mégsem volt évekig szex a férjemmel, valami baj van nála agyilag. De nálunk a terhesség előtt is nagyon akadozott a dolog.
2018. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk a terhesség alatt nem volt gond, szülés után viszont igen. Voltunk együtt, de nem olyan rendszetességgel, mint azelőtt. Valóban sokat dolgozott, de mikor megszületett a kicsi szinte csak vele foglalkozott. Nehéz időszak volt, pár hónap múlva minden a régi volt. Nem csak a testi dolgokra, hanem az érzelmi kapcsolatra is gondolok. Hihetetlen pár év távlatából, hogy volt ilyen időszakunk is. 3 éve született a gyerekünk, 10 éve vagyunk együtt.
2018. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Hiába írom, hogy nálunk minden rendben volt szülés után, ez az én kapcsolatom. Én tudtam, hogy nálunk ez ideiglenes lesz, te viszont bizonytalan vagy. Szóval nem tudom.
2018. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Terhességem előtt igazán jó volt a szexuális életünk. Most is sokszor sóhajtozva megbeszéljük, sajnálkozunk, hogy mennyire hiányzik mindkettőnknek az az összeolvadásos együttlét. Persze bízunk benne, hogy majd idővel újra helyreáll. És azt is tudjuk, hogy lehet hogy szülés után eltelik egypár alkalom amíg újra belejövünk, hisz rengeteg idő maradt ki. A súlygyarapodással, csak azt akartam szemléltetni, hogy nem arról van szó, hogy megismert egy vékony nőt, most meg egy bálna van mellette. Mert akkor ugye érthető lenne az hogy nem kíván. Persze így is megértem, csak már nagyon a végét járom és az elmúlt hónapok azért mégiscsak nyomot hagytak a nőiességemben! Hogy a férjem szemében nincs az a vágy amit megszoktam az elmúlt 10 évben, hogy az utcán vad idegen pasik megnéznek a férjem meg nem :(


És elbizonytalanodtam.. Hogy oké most a pocakom miatt van ez, és tényleg zavarja hogy "hárman vagyunk". De mi lesz ha megszülök és utána már csak anyukát lát bennem?! Mi lesz ha már nem lesz pocakom de ugyanúgy nem fog tudni már nőként nézni rám? (szülésnél nem lesz ott. Pont emiatt, hogy ne lásson olyat amit nem kéne... Én sem tudnék végignézni egy szülést premier plánba..)


Azt hiszem a hormonok megzavarták az agyam és azért problémázok ilyen hülyeségeken...

2018. szept. 15. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!