Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok!...

11 hetes kismama vagyok! Milyen kaját egyek ami nem puffaszt? Vagy ilyenkor mindegy hogy mit eszek a terhesség miatt vagyok ilyen puffadt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A terhesség velejárója. Én bármit ettem, puffadtam, s annyira be voltam gázosodva,hogy alig lehetett mellettem megmaradni :) Nálam olyan 14 hetesen múlt el, s utánna már nem a puffadástól volt nagyobb a hasam, hanem mert elkezdett nőni. Az espumisant kipróbálhatod, sokaknál hat puffadásra, nekem nem jött be, azt lehet terhesség alatt szedni.
2008. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen ugyanezzel a problémávak küzdök.A védőnőm azt tanácsolta,hogy ne igyak szénsavas italokat és kerüljem a fehér lisztet,inkább teljes kiőrlésű lisztből készült termékeket vagy rozslisztbők sütött dolgokat egyek!Nekem enyhültek a tüneteim amióta így diétázom.Próbáld ki te is!Minden jót!
2008. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Próbáld kerülni a szénhidrátot, inkább rostban gazdag ételeket fogyassz, sok gyümölcs, zöldség, sok folyadék, ami ne szénsavas legyen. Nekem inkább a főtt ételek váltak be. És Espumisan, ezt a terhesség alatt is nyugodtan lehet szedni, mert úgyis fogsz puffadni, de ha a tömény szénhidrátot (kenyér, péksütik, tészta) kerülöd, akkor kevésbé. Legalábbis nálam így van. Bár már kezd a pocakomon egyre jobban látszódni a babuci, vagyis a méhem növekedése.

Boldog babavárást! szintén 11 hetes

2008. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg vannak bizonyos ételek, melyekről azt mondják, hogy puffasztanak, de én pl. csak 1 pohár vizet megittam, és máris alig kaptam levegőt. Az Espumisan is hol segített, hol nem. Később jobb lesz a helyzet!

Üdv. 25 hetes kismama

2008. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!