Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt itt...

Terhesség alatt volt itt valakinek HPV-je?

Figyelt kérdés
Kisajkamon van condyloma, de úgy tudom nem lehet ecsetelni. Le szeretném égettetni, lefagyasztani. Azokat meg lehet csinálni terhesen? Nőgyógyász vagy bőrgyógyászhoz kellene mennem? Addig szeretném leszedetni amíg meg nem lesz a baba, mert utána már nem nagyon fogok tudni mozogni mindig orvosokhoz. Nagyon ideges vagyok emiatt az egész miatt, pláne hogy nem lehet ecsetelni, meg szoptatás alatt sem, de akkor meg elbúrjánzhat. :(

2018. szept. 17. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt terhesség alatt kb az elwjétől nem is egy.Terhesen nem lehet ecsetelni nekem azt mondták.Fagyasztani jártam párszor,de nem tűnt el.Külföldön szültem,hüvelyi úton.Úgy tudtam,hogy veszélyes a babára,de itt nem voltak hajlandóak megcsászározni.Szerencsére semmi baja sem lett a babának.Szülés után kb 1 héttel adtak krémet,azzal ecseteltem itthon,magamnak.Két hét alatt el is tűnt és azóta sem jelent meg.
2018. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy nem múlt el fagyasztással, pedig azt hittem hogy az is olyan megbízható mint az ecsetelés.
2018. szept. 18. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Terhesség alatt lehet Grape Vital LadyVita kúpot alkalmazni, vagy Grape Vital cseppel ecsetelni. Én is terhesség alatt használtam. Széles a felhasználási köre, én gombára és bacira használtam, de lehet HPV-re is.

2018. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!