Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bakteriális, vagy gomba...

Bakteriális, vagy gomba fertőzéssel szült már valaki?

Figyelt kérdés
Szóval 31 hetesen kiderült hogy Bfertőzésem van írt kúpot, és antibiotikumot is. Beszedtem, el is múlott, de azóta megint vissza jöhetett. Ugyanazok a tüneteim vannak. Mi van ha nem múlik el? Már totál ki vagyok..annyit sirtam mar miatta... 33 hetes vagyok
2018. szept. 18. 15:45
 1/8 Zoequeen ***** válasza:
Keresztanyukamnak is ez volt sajnos csaszarozni kellett de makk egeszseges fia született 🤗
2018. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A férjedet is kezelték rendesen?
2018. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amióta kiderült, hogy bakterialis fertőzésem van, azóta nem voltunk együtt, mivel féltünk,hogy visszajöhet.. és hát igy is vissza jött...
2018. szept. 18. 16:25
 4/8 Zoequeen ***** válasza:
Ez normalis hogy vissza jön! Sok nönek vissza jön sajnos mivel az immurendszered gyengebb mint alltalaba
2018. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig mar annyi mindent megpróbáltam. Kiiktattam a cukrot, rengeteg bio live yoghurtot eszek, de valahogy nem tudok tőle megszabadulni. Félek, hogy ebből császár lesz. De már azt se bánnám, csak legyen a kicsi egészséges..
2018. szept. 18. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kórházban szedtem össze mikor a szülés előtt bent kellett lenni. Simán szültem, a babának nem lett baja, de komolyan mondom, utána fél évig majdnem megőrültem, mert az istennek se múlt el.
2018. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem teherbe esés előtt kezdődött, de kikezeltem magam. Egy jó darabig nem is volt. Aztán most megint alig tudok tőle megszabadulni. Valaki hajlamosabb az ilyen fertőzésekre. Amúgy nem viszketek, csak sárga folyásom van, hol több néha, hol kevesebb, és nem is büdös..de akkor is idegesítő..
2018. szept. 19. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gombával szültem, de nem volt gond miatta. A bakteriális verziót nem ismerem. :/
2018. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!