Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. heti vérvétel-vizelet...

16. heti vérvétel-vizelet vizsgálat eredményeinek egy része még ma kész lesz, melyek ezek?

Figyelt kérdés

ma voltam 16.hetin,s ott mondták,ma DU mehetek is egy részé-ért,de nemtom melyikek lesznek már ma kész,nemtudjátok??????????

Üdv 16heteske


2008. nov. 4. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!!

azt hiszem a vér+vizelet kész délutánra, a toxoplazmát pedig a központi terhesgondozóba küldik majd. legalább is Szegeden így szokott lenni!!

37 hetes pocis

2008. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Afp eredményed lesz kész szerintem, mert nekem a másik, a hepatitises kb. 3 hét múlva lett kész. De nekünk nem is kellett menni érte, mert e-mailben elküldték a védőnőnek és ő adta ide, amikor mentem tanácsadásra.

26 hetes pocakos

2008. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szio!!énis szegedi vok....

és ez a vér-vizelet eredménnyel a doki csak tud vmit kezdeni,ugye???mert 3ra megyek a nödokhoz....

nállad volt olyan hogy rendes rendelési idejére mentél...s esetleg ezért nemadott UH képet????mert én még nemvoltam a magánrendelésén,azt mondta majd a 20.-héttől kell a magán-idejére járnom....nos én ezt is k..va hülyeségnek tartom....vagy nem????

Nagyon boldog babavárást,vagy kitartást már igy a 37.-hétre.... :-)))) és nagyon könnyü szülést Neked :-))

Üdv 16heteske

2008. nov. 4. 11:41
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszolo: Neked is köszyke....az AFP-s eredmény nemtom itt szegeden mennyire gyorsan van meg,mert ezt már hallottam vissza hogy ezzel nagyon kényelmesek,nekem Dec 3.-án kell ke mennem a maradék eredményért...ez is furi...vagy csak én nem értem ezeket a dolgokat :-)))
2008. nov. 4. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!! 1.válaszoló vagyok. mi a 25.héttől járunk ehhez a dokinkhoz, Vincze Emőkéhez, eddig 1 uhnk volt nála a múlt héten, de képet nem kaptunk... bár már olyan nagy a babó, hogy nem is látszik csak testrészenként :)

azért rendes a dokid, hogy nem kell rögtön magánra menned, mert hidd el, lesz elég kiadás így is :) kihez jársz??

majd a Vasas Szt. Péterben kapod meg a többi eredményt, amit ma nem adnak ki. az Afpért pedig a 20.heti genetika előtt kell bemenned ugyanide.

ha van esetleg amiben segíthetek, nyugodtan írj priviben, szivesen válaszolok!!

butterflyboo@freemail.hu

2008. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!