Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fenyegető vetélés ezt írtak a...

Fenyegető vetélés ezt írtak a diagnózishoz ma vereztem kicsit és görcsol a hasam! Megmaradhat a babám?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta rá lehet fogni h az a szivhang de nem látni egyértelműen mert nagyon kicsi 3mm 6 hetes vagyok nagyon felek most

2018. szept. 20. 18:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát igen... remelem soha többe honvéd kórház 🤣 csak most ne legyen baj! Köszönöm nektek a megnyugtató válaszokat ! Tényleg segítettek picit megnyugodni ! Levendula gyertyát gyujtottam, eszem a vacsit és megnézek valami jó filmet holnaptól pedig nem dolgozom amíg meg nem erősödik oda benn :))) !!!
2018. szept. 20. 19:38
 12/24 anonim ***** válasza:
Helyesen tetted, pihenj sokat, nézz filmeket, olvasgass, a lényeg, hogy ne adj teret a negatív gondolatoknak.:)
2018. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%

Pihenj sokat, 6 hetesen meg nem is kell szivhangnak lennie, előfordulhat, hogy van, de nem baj ha ilyenkor meg nincs.


Az utrogestan meg nagyon jó, sokat tud segíteni. Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond

2018. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam. 6+1 hetesen 3mm embrió, 2 nappal később vérzés, 5mm embrió, uh semmit se mutatott, hogy mi okozná. 2x2 utrogestant kaptam. Másnap reggel kevés volt a tisztaságin, aztán több nem. 3 éves ovis azóta :)
2018. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%
megfog maradni a baba,egészséges erős lesz.ritka ha elvetél valaki
2018. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ismeretlenül is nagy puszi a 3 évesnek ! És mégegyszer nagyon köszönöm a kommenteket! 😊❤️
2018. szept. 21. 07:27
 17/24 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom ma is érzem alul a hasam :( bár legalább nem verzek már ! Remelem így is marad :(
2018. szept. 21. 10:18
 18/24 A kérdező kommentje:
Ma is vereztem kicsit ez normális ennyi gyógyszer után ?? :(
2018. szept. 21. 17:31
 19/24 anonim ***** válasza:
Az utrogestant ha hüvelykúpként használod (nem tudom hogy írták fel), felmarhatja állítólag a hüvelyt és az is okozhaz kis mennyiségű barnázást/vérzést. Illetve én minden kacsás vizsgálat után pecsételek kicsit baba nélkül is, lehet nálad is ez van? Nem mondta a doki, esetleg nem haematoma (vérömleny) okozta a vérzést?
2018. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nincs hematoma rá írta a záróra , gyógyszert kaptam nem huvelykupot és ez piros ver :((( elfog menni a babám ;(((
2018. szept. 22. 03:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!