Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki terhessége alatt...

Volt valaki terhessége alatt rühes? Gyógyszertárban kértem ilyen erre való szert. Az van a papíron hogy terhesség alatt nem ajánlatos, de nem hagyhatom elszaporodni. Szerintetek ezzel nem lesz baj? 16hkm

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem orvossal íratsz fel gyógyszert?
2018. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos, hogy rühes vagy. Menj orvoshoz !
2018. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De, sajnos biztos. Mert az öcsém az volt q hónapja kB a családban. :( es rüh kiütések, a gyógyszerész is mondta :/

És az a baj, hogy az orvos is ezt írta fel öcsémnek. Más nagyon nincs :(

2018. szept. 21. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is menj orvoshoz, és mondd meg, hogy terhes vagy. A gyógyszerész nem bőrgyógyász. Ne házilag kezeld magad, hacsak nem akarsz ártani magatoknak.
2018. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Atya világ! Hogy a rákba lesz egy várandós nő rühes a 21. században.

Inkább kenj magadra bármilyen cuccot, de kezeld ki magad sürgősen.

2018. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öcséd férfi és nem terhes. Az orvos meg orvos, érti a dolgát, tudja, hogy mit lehet felírni, ha terhes vagy. Szóval menj orvoshoz!
2018. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Én voltam bőrgyógyásznál 27 hetesen, rühességet állapított meg, írt is fel valamit, de nem váltottam ki. Mondtam hogy ez nem rüh, voltam már gimis koromban, tudom hogy nem az. Végül egy másik klinikán kiderítették, hogy terhességi allergiám van, sima hisztamin tartalmú gyógyszertől elmúlt, még jó hogy nem kezeltem magam rühességgel.
2018. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!