Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs fogadott orvosom...

Ha nincs fogadott orvosom hanem az ügyeletesnél fogok szülni, akkor is szokás pénzt adni? Ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok és nem tudom hogy ez hogyan működik, mert első babuci.

2018. szept. 23. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

9-es, ugyan miért ne venné észre az ügyeletes a problémát? Semmivel sem kevesebb a tudása, mint a fogadottnak. Ugyanazt az iskolát végezték el. Sőt,ehet a te fogadott dokidnál más ingyen megszül az ügyeleti ideje alatt.


Kérdező, ha akarsz adsz, de nem várják el. 3szor szültem ügyeletesnél, semmi hátrányát nem éreztem.

2018. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
11es, igen, viszont egy ügyeletesre jut jobb esetben 2-3 rosszabb esetben 5-6 vajúdó,míg fogadott orvosra csak egy. És mivel az ügyeletesnek több felé kell szakadnia, jó eséllyel nincs ott pont akkor mikor bekövetkezik a baj.
2018. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"11es, igen, viszont egy ügyeletesre jut jobb esetben 2-3 rosszabb esetben 5-6 vajúdó,míg fogadott orvosra csak egy"


Ez nem igaz. Annyi nőnek van orvosa, hogy a legrosszabb műszakomban volt 2 olyan vajúdó egyszerre, akinek nem volt orvosa. Ellenben felkapott dokiknál simán előfordul 3 is.

Ráadásul ha szülőszobára vagyok beosztva, akkor ott vagyok. A fogadott doki meg még elmegy közbe rendelni, bemegy a műtőbe stb....

2018. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
13as, én csak a saját tapasztalatom mondom. Ott majd megkergült az ügyeletes, dugig volt a szülőszoba, a vajúdó és még a terhespathológián is vajúdtak. Hívtak be még orvost de így is kevesen voltak. Az én orvosom meg nem mozdult el mellőlem, büfébe is akkor ment le mikor nekem hozott vizet meg szőlőcukrot.
2018. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát oké. Én is a tapasztalatom írtam le:)
2018. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Melyik kórház az, ahol ennyien vajúdnak egyszerre? Én az Istvánban szültem, az a nap, amikor 7-en szültek, extra soknak számított. De persze ők sem egyszerre szültek. Nagyjából 3 az átlag.
2018. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!