Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálatra...

Terheléses cukorvizsgálatra vihetek olyan dobozos 100%-os citromlevet? Vagy csak a rendes citrom lesz jó?

Figyelt kérdés
De hát azt hogy facsarjam ott ki?
2018. szept. 23. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fél citromot vittem mindig. Kis műanyag dobozkában. Belefacsartam aztán kuka.
2018. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én citromlevet vittem. Nem szóltak érte,használhattam azt.
2018. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ott akarod kifacsarni? :) Nekünk zöld teát kell vinni, azt se ott főzöm le.
2018. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát neten olvastam,hogy citromot kell vinni. Egyébként az orvos meg a védőnő sem mondott semmit. :/ Azt még megkérdezhetem,hogy hány db beutalót kell fénymásoltatnom a kiskönyvemből hozzá? 1maradt meg az előző vérvételről,gondolom az nem lesz elég,ugye?
2018. szept. 23. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Off: Biztos butasag amit kerdezek, de miert kell vinni citromlevet? Kulfoldon elek, es itt egyik terhessegemnel sem kellett vinni semmit a cukorterhelesesnel. Tok fini jo hideg edes vmit kellett meginni, foleg az elso babamnal volt nagyon finom, de tenyleg. Nagyon kivancsi vagyok, Magyarorszagon hogy megy ez; mit itatnak meg amihez a citromle kell 🙂
2018. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Nem tudom a külföldi cucc milyen,de itthon 75 gramm tömény glükózt tesznek 2 deci vízbe. Én nagyjából 1 dl citromlevet vittem,amit mind beleöntöttem,és még így is brutál édes volt. Mint egy tömény cukros limonádé. Nem tudom anélkül milyen lett volna,de az első korttyal még így is küzdöttem.

Sajnos a beutalóban nem tudok segíteni,mert nálunk még a régi rendszert tartják a nődokik,és alapból adják a beutalókat.

2018. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. valaszolo vagyok, itt is kb 2-2,5 dl edes cuccot itatnak, eleg tomeny de en lehajtottam egybol mindig. Allitolag szoktak kuzdeni vele a kismamak, de nekem tok jol esett :D Lehet, hogy azert mert nagyon ehes voltam mar mindketszer, vagy nem tudom. De koszi a valaszt :)
2018. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!