Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálatra...

Terheléses cukorvizsgálatra vihetek citromlevet is vagy csak sima citromot engednek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt viszel, ami neked kényelmes, felnőtt nő vagy.
2018. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ildibrexy ***** válasza:
65%
Csak citromot de valahol még azt se engedik
2018. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
a legtöbb citromlé cukrozott.
2018. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

A helyzet az, hogy a citromban lévő aszkorbinsav eliminálja a vizeletben esetleg megjelenő cukrot. A vizeletben semmi keresnivalója cukornak. Elég nagy baj van, ha már ott is kimutatható.

Ezért nem engedik, ahol nem engedik.. (és sajnos vannak, akiknek hiába magyarázzák, ezért egyszerűbb kollektíven nem engedni)


Szóval ha a vizeletet még azelőtt adod le mielőtt meginnád a cukros-citromos lötyit akkor nem számít. Vagyis vagy viszed otthonról a reggeli elsőt, vagy még ott pisilsz mielőtt meginnád, akkor nem befolyásolja az értékeket.


Javaslom még otthon old fel a cukrot meleg vízben, mert ott helyben hidegvízben nem egyszerű. Te is gyorsabban végzel ha már ott van készen és csak meg kell inni. Kb 3-3,5 dl vízben oldd fel.


Laboros kismama vagyok ezért tudom. Amúgy én is a napokban estem át rajta és féltem ettől a rengeteg cukortól. Vittem én is magammal a citromot ha nagyon nem bírnám. De én előző este forróvízben felodottam és aztán hűtőben jól lehűtöttem. Nem volt finom, de simán megiható szerintem. Ki lehet bírni, legalábbis hidegen. Így én végül csak megsétáltattam a citromot.

2018. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

A vizeletet itthonról fogom vinni, mert nem biztos, hogy lenne rá ihletem :)

2018. aug. 26. 17:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálunk semmit nem engedtek.
2018. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk semmit nem lehet, ott előtted bekeveri a nő és meg kell innod, ha kihányod megint... Utána lehet csak kimenni a váróba ha mind elfogyott ès úgy néz ki bent is marad
2018. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk lehetett mindkettőt, kórháza válogatja
2018. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehetett mindkettőt, viszont a lötyit ott keverték ki bent meg is kellett inni.
2018. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10 millió szakértő országa.. valószínűleg én vagyok az egyetlen a válaszolók közül, akinek ez a szakmája és én lettem legjobban lepontozva... :D
2018. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!