Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este arra keltettem...

Tegnap este arra keltettem fel a párom hogy fulladok nem kapok levegőt?

Figyelt kérdés
Belegzesnel meg kilegzesnel sem. Volt ilyen korábban is legzeskimaradasom mert családban is van apnoes néha szokott lenni nekem is örökőlhettem ;de ez ilyen fulladozas volt tényleg szó szerint máskor apnoé az nem ilyen csak kimaradozik az nem ilyen fullasztó. Apnoé vagy a terhesség vége felé ez normális? 36 hetes vagyok (Nem hinném hogy ez normális! )
2018. szept. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A hátadon feküdtél? Akkor valószínű azért.
2018. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen a hátamon hanyatt.
2018. szept. 23. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
34 hetesen uh-on majdnem elájultam,olyan rosszul lettem,a hátamon feküdtem. A baba nyomja az idegeket. Ne feküdj a hátadon.
2018. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen nem kellene háton feküdni, te rosszul leszel tőle és a babának sem kellemes, oldalt feküdj, nekem ennyi idős terhesen már csak az egyik oldalamon ment, háton azonnal légszomjam lett.
2018. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos normális hanyatt felve.


Az aponé nem olyan, hogy felkelek, hogy nem kapok levegőt.

Pont az a lényeg, hogy nem kelsz rá fel.



Nem szabad a hátadon feküdni, vagy megemelt felsőtesttel aludj, ha másképpen nem megy

2018. szept. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!