Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki terhesen...

Hevnek kérdése:

Volt már valaki terhesen vitorlázni?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok?

Még a nyár elején barátiankkal leszerveztünk egy görögországi vitorlázást ( 7 nap,8 fő, koftu, kefalonia, itaka, lefkas szigeteket járnánk be). Időközben teherbe estem, jelenleg a 10-ik hétben járok, egészségesek vagyunk mindketten, abszolút probléma mentes. Két orvossal beszéltem a virolázásról, az egyik ajánla a másik viszont nagyon ellenzi. AZ én érzéseim is vegyesek, a párom nagyon szeretné ha mennénk. Én már voltam párszor vitorlázni, akkor imádtam, viszont kíváncsi lennék másnak van-e tapasztalata állapotosan megterhelő volt-e vagy abszolút kényelmesen vieselték?



2018. szept. 24. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#5ös vagyok. Rendben volt minden? :)
2018. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Halihó! Köszönöm az érdeklődést! Rendben volt minden.Se vérzés,se görcs, se gyötrő rosszullét. Egyszer volt egy hányás 😂 igaz akkor nyílt tengeren voltunk és a hullámzás sem kímélt.Volt hogy bekemenyedett a pocak, vagy feszült, nyilalo érzés is volt De ezeket itthon is tapasztaltam korábban. Dobtam egy magne b6ot aztán ledőltem és el is múlt. Amit nehezen viseltem és amivel nem számoltunk az a baromi hosszú utazás, ami alatt voltak komoly zakatolós részek is. Én szinte végig feküdtem az autó hatsoulesen és gyakran álltunk meg pihenni is de így is türelmetlen voltam. Időközben beléptem a 12. Hétbe is, holnap megyünk a genetikai vizsgálatra.Mar nagyon várom 😁Iletve ma délelőtt ahogy álltam és -beszélgettem anyukámmal egyszercsak bal oldalon a hasam aljából felfelé a gyomrom irányába ilyen buborékok szálltak. Mintha valaki befújt volna. Soha ilyet még nem éreztem és abszolút nem gyomorból indult... nem mondom h tutira a babo van a dologban de reménykedem ő művelt valamit :) szal a vitorlázás rendben volt, nagyon sokat voltunk tengeren, a barátaink vicceltek is hogy legyen a gyerek neve Magellán 🤣😂
2018. okt. 8. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!