Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tévedhet két terhességi teszt?

Tévedhet két terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Immáron az ötödik napja késik, úgyhogy vettem tesztet. Határozottan pozitív lett, ami miatt csináltam még egyet. Az valamivel halványabb csíkban lett pozitív.

Létezik, hogy két teszt is hibásan mutatja az eredményt?



2018. szept. 26. 23:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Ennyire nehéz elhinni, hogy felkoppintottak?
2018. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hallottam már olyanról, hogy rossz volt a teszt és a semmire jelzett pozitívat. Ezek pedig nem a legdrágább tesztek voltak...


Amúgy még sose hallottam ezt a kifejezést. Mit jelent pontosan a felkoppintottak? :,D

2018. szept. 26. 23:44
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Kb.kizart h ket fals pozitív teszted legyen - gondolkodj a továbbiakon, van min. :)
2018. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Lehet, sőt, minden bizonnyal az én fejemben van a gond, de nehéz hinnem két alsókategóriás tesztnek. :/

Néhány nap múlva tudok “normálisat” csinálni, addig viszont bizonytalannak érzem a dolgot.

2018. szept. 27. 00:34
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Első terhességemnél én se hittem az erős 2 csíknak 😂 3 db tesztet csináltam DM-t és 2 x-epilt, sőt még vizelet vizsgálatott is kértem a házidokitól,míg nem jutottam el orvoshoz! 100% kimutatta,hogy terhes vagyok..de még akkor se akartam felfogni

az első teszt után 1 hét múlva kaptam a nőgyógyászhoz időpontot, akkor már 8 hetes terhes voltam 😊 nem terveztük, emiatt nem gondoltam volna a terhességre + erősen görcsöltem is és berősbarnás folyásom is volt menzesz ideje alatt

2018. szept. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

300 ft-os teszt mutatta ki a lányomat


1 fals mèg ok


De 2????


Olyan nkncs


Gratulálok?!

2018. szept. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

300 Ft-os tesztem pozitív lett a nem várt napján, több tesztet nem is csináltam. Azóta 27 hetes kismama vagyok.

A teszt működik, ha a kontroll csík megjelenik! A kontroll azt jelenti, amit. Kontrollálod vele a működését. Ha megjelenik, a teszt hiteles eredményt ad. Ha nem jelenik meg, akkor a teszt hibás.


Itt az oldalon sokan azért hiszik, hogy hibás volt a teszt, mert

A) annyira akarnak már babát, hogy bármiben meglátják a pozitív eredményt, mely napokkal később bebizonyosodik, hogy nem volt az

B) tényleg elindult valami, a teszt okkal volt pozitív, de sajnos aztán nem ment végbe a folyamat.. végül megjön


Nagyon ritkán ciszták, tumorok termelhetnek hcg-t, amitől valós terhesség nélkül is pozitív lesz a teszt, de ez olyan nagyon ritka, hogy sok nőgyógyász több évtizedes tapasztalat után sem látott ilyet.


Szóval nyugodtan elhiheted, várandós vagy. Felesleges venned 3000 Ft-os tesztet. Abban csak a műanyag borítást fizeted meg, a működési elve pontosan ugyanaz mint olcsó "bundázatlan" társaiké.

2018. szept. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kimutatta a legolcsóbb teszt is. Utána vettem azért drágábbat is, persze az is pozi lett. Ha a reggeli vizeletből csinálod az a biztosabb, minél később annál kevesebb hcg-t mutat ki, mert ugye az már nem annyira sűrű, mivel iszol napközben. Ezért lehetett halványabb a második. Szóval ne azon gondolkodj, hogy terhes vagy-e, hanem hogy hogyan tovább.
2018. szept. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát késik a menzeszed és van 2db pozitív teszted, de te azt kérdezgetném, hogy biztos terhes vagy-e??

Ha csak nem 3féle módon is védekeztél egyszerre a terhesség ellen, nem értem ezt a nagy hitetlenkedést!

2018. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

nehéz hinnem két alsókategóriás tesztnek


Nekem meg azt nehéz elhinnem, hogy valaki, aki nem bízik a középkategóriás teszt eredményében, mégis azt vásárol.

2018. szept. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!