Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzelmi válság? Hogy viseljem el?

Érzelmi válság? Hogy viseljem el?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve alkotunk 1 párt. Sosem volt az a romantikus alkat. Iszonyat sokat dolgozik, mire hazaér nincs energiája. Eddig nem is zavart. Én sem vágytam erre. 13 hetes terhes vagyok, és úgy érzem egyedül vagyok. Szükségem lenne arra, hogy kicsit jobban velem legyen, hogy megöleljen, úgy aludjunk el. Szóval úgy érzem szeretethiányom van. Neki hiába mondom, mindig az a válasz, sosem volt ilyen, nem képes rá. Én mégis megőrülök, félek, hogy depresszióba fogok esni. Tudom, érzem hogy szeret, de most ez kevés nekem.

Ti mit tennétek?


2018. szept. 27. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Most már nincs vissza út. Így fogsz még vergődni majd 10 évet, és aztán lépsz, mint az elődeid, ha attól a férfitől vagy terhes, aki gyerekkel próbálja magához láncolni a nőit, és munkaalkoholista+szerető hegyek.
2018. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1# te miről beszélsz?!
2018. szept. 27. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Mire nem képes? Hogy megölelje a gyereke anyját, ha szüksége van rá? Ne viccelj.

Az rendben, hogy egymáson nem mindenki tud aludni, de pl. összebújva tévézni nem megterhelő 16 óra munka után sem.

Másképp kimutatja, hogy szeret?

2018. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha eddig te sem vagytal tobbre, valoszinu, hogy most csak a hormonok kavarnak be es kesobb visszater minden a regi kerekvagasba. En mostanaba minden sz.ron el tudnam sirni magam, pedig elotte nem csintam ilyet.

Probalj meg te kozeledni, hozzabujni, olelgetni, szerintem nem fog elzavarni :)

2018. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
2 A valóságról.
2018. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Három éve... akkor pont most cseng le a szerelem, most nyílik ki a szemetek egymás hibáira, most jön jobban elő, mi zavar a másikban. Idáig a saját szerelmed miatt nem láttad, hogy ez az ember nem hozzád való. Akarta egyáltalán a gyereket... meg téged? Csak mert az én párom sem az a cukiskodós alkat, de ha bármikor megkérem, hogy bújjon hozzám, hát megteszi, ölelkezve alszunk el, még ha magától az ágy másik szélén terülne is el “mert úgy kényelmesebb”. Kicsit mintha direkt büntetni akarna téged ezzel a ridegtartással.
2018. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan így érzem magam én is néha, de most már tisztában vagyok vele,hogy a hormonok kavarnak be. Te látod mi volt a terhességed előtt, ne keseredj el, ha érzed, hogy szeret. Szerintem ha rájön, hogy apa lesz jobban fog rád figyelni.
2018. szept. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam a kezdetekbe. Kint élünk Angliába, párom napi 14 órákat dolgozik, mikor hazaér hulla. Én nem tudtam dolgozni a 8.héttől,mert folyamatosan hánytam egész 6 hónapig. Míg nem voltam terhes én se vágytam többre, mivel én is sokat dolgoztam. Hazaértünk melóból kicsit összebújtunk és együtt alvás elég volt. Na, mikor terhes lettem totál megváltozott, azt akartam jobban szeressen, ölelgessen, beszélgessünk. De ő vele nem lehetett,mert fáradt, akarva akartlanul elaludt. Aztán megmondtam neki, leültünk és közöltem vele, hogy szeretném, ha többet foglalkozna velem kicsit, mert így totál depressziós leszek. Most már sokkal jobb, többet van velem itthon, nem vállal túlórát, és próbál többet kommunikálni velem. Próbálj meg te is őszinte lenni vele, és ülj le vele ezt megdumálni. :) Csak ez segit!
2018. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!