Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 30 hetes ultrahangon...

Ma voltam 30 hetes ultrahangon. Ezen adatok alapján mennyire aggódjak? BPd73mm s27 ad72mm fl 58mm s 30

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

De miért akarsz aggódni?

[link]

2010. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta,hogy a fej és a comb méretekhez túl nagy a hasi méret.10 nap múlva vissza kell mennem.
2010. jún. 23. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a terhességi cukor okozott ilyet. Reélem nálatok nem lesz ez :(
2010. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és mennyire súlyos neked is hasonlók a méretei?Hogy derült ki?A doki azt sem mondta milyen nagy a baj csak a méreteket meg hogy pihenjek sokat és egyek sok tejterméket.
2010. jún. 23. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy nagy a hasa (nem ijesztgetett, csak mondta). Aztán szülés előtt azt mesélte, hogy át akar állni a mellkörfogat mérésére, mert a haskörfogat egyáltalán nem megbízható: tele van - nincs tele, görnyedten fekszik - egyenesen stb. A mellkas pedig csontos, az nem olyan rugalmas.
2010. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12:54-es vagyok. 3 héttel nagyobb volt a pocija, mint a többi adat + a magzatvizem is picit több volt. Csinálni kellett egy terheléses cukrot és nagyon rossz lett. Diétázni kellett és a kövi uh-on már teljesen arányos volt, egész picit volt nagyobb a hasa.
2010. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek?
2010. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!