Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt étel allergia?

Terhesség alatt étel allergia?

Figyelt kérdés
Reggel arra ébredtem,hogy nagyon viszket a talpam széle,piros,ég,meg az egyik kezemen a kisújjamból,ami fel is dagadt. El mentem orvoshoz Mondta hogy allergia,gondoljam végig mit ettem tegnap.Gyógyszert nem kaptam mert még csak 5-6 hetes vagyok.Csak a zöld húsú sárga dinnye amit amúgy nem ettem max gyerekként.Azt kerülöm. Viszont most visszagondolva 1-2 napja néha néha ugyan így viszketett a talpamnál... és most ott tartok hogy azt sem tudom akkor mit ehetek??? Tudom hogy túl parázom de eléggé tartok az allergiától.
2018. szept. 28. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el allegia tesztre és megtudod. Én vérből csináltatnám a tesztet, mert amikor én voltam kb mindenre allegiás, a bőrteszt nem mutatott ki semmit.


Amügy meg attól még, hogy minden nap eszel pl. lisztet, lehetsz egyik napról a másikra arra is allergiás.

2018. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És az allergia tesztet terhessen is elvégzik?
2018. szept. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!