Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki akinél szülés...

Volt valaki akinél szülés után derült ki hogy beteg a baba? Ilyen esetekben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 38hetes terhes vagyok 5hete korházban fekszem,kiderult hogy beteg a babám ilyen esetben mit lehet csinálni?

Ilyenkor muszáj megtartani a babát már?

Nagyon félek ettől a betegségtől es nemtudom mi lenne a legjobb megoldás a férjem nem akar egy beteg babát ahogy én sem szerettem volna (nem írom le miért,ugyérzem nemtudnék nevelni egy beteg babát)

Már kerdezgetik a szülésznők akik a napi 3nst n csinálják hogy vállalnánk e így a babát es ettől nagyon megijedek :(


2018. szept. 28. 11:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%

Le lehet mondani róla, nem muszáj megtartani egy egészséges babát sem.

Akkor már a kórházból sem viszitek haza.

2018. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
43%

Örökbe tudod adni. Ha meg tudod tenni lelkileg....

Senki nem AKAR beteg babát. De ha 38 hétnyi várakozás után kiderül hogy az, nincs az az erő ami szétszakíthatna tőle! Az én testemben nődögélt majdnem 9 hónapig, vártuk a nagy találkozást, hogy tudnám eldobni mezek után? Pokoli nehéz lenne, átkoznék mindent hogy miért pont velünk történt, de nem tudnék lemondani róla.

2018. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Ezt én is igy gondolom nemtudnék róla lemondani de ez nagyon nehéz ahogy megszületik rögtön megműtik ami kitudja hogy sikerül egy ilyen pici babánál nagyon félek egyre jobban,és utána majd kiderül sikerült e a műtét egyáltalán :(
2018. szept. 28. 11:12
 4/40 anonim ***** válasza:
51%
Aláírod a papírt, hogy nem kell és hazamész nélküle, te meg éled tovább az életed nyugodtan, hiszen nem lesz gondod.
2018. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
50%
Szegény baba :(
2018. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sajnalom először is. Biztos hogy nagyon nehéz, nekem is a szívem szakadna meg ha kiderülne a babámról hogy beteg de ettől független mivel már a végén jártok nem lehet elvetetni ugye így biztos megtartanám és azon lennék minden erőmmel hogy neki a legjobb legyen. Én azért félek hogy esetleg ilyen helyzetbe kerülök mert nem tudom hogy tudnék erős maradni ilyen helyzetekbe mikor azt látom hogy az aki a mindent jelenti nekem szenved és műtéteken esik át stb...szerintem belebetegednék hogyha így kellene látnom!!

Viszont ezeket leszámitva nem mondanék le róla és vele együtt küzdenék a nehézségekkel, de tudom hogy nagyon nehéz lenne.

22hkm

2018. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
32%
Szegèny baba :( soha nem tudnèk ilyet tenni! SOHA!!!
2018. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
81%
Most azt mondom, hogy nem tudnék lemondani a babáról. Milyen betegsége van? Ha műthető, mik a kilátások? Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen betegségről van szó. Kitartást kívánok Nektek!
2018. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
50%
Abba gobdolj bele, mit csinálnál, ha később lenne beteg? Mondjuk 3 évesen kiderül, h leukémiás és otthagyod a kórházban a diagnózis után? Vagy 10 évesen elcsapja egy autó és tolószékes lesz. Otthagyod valahol az út szélén, mert jaj, ápolni kell? Ez a kisbaba kész van, már nem is lesz koraszülött. És a te gyermeked. 😕
2018. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
10%
Hihetetlen még a kérdés is, ez a kisbaba nem ilyen "anyát" érdemel, megszülöd és nem viszed haza , jobban jár.
2018. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!