Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akiknek a terhesség...

Anyukák, akiknek a terhesség alatt csak későn vagy csak a szülés után derült ki a baba neme, milyen nemű babátok lett?

Figyelt kérdés

Ma voltam a 26 hetes uh-n és a kicsi most is gondosan takargatta magát, pedig az orvos többször megpróbálta megleseni. :)

Kíváncsi vagyok, másoknál a fiúk vagy a lányok voltak ennyire szégyenlősek?


2012. júl. 9. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mégis szerinted mi az összefüggés? Szerintem az ég világon semmi.
2012. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, hogy nincs összefüggés, de kérdezni, kíváncsiskodni szabad. Vagy nem?
2012. júl. 9. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szabad. Én még nem szültem, első baba, de eddig mindig szégyenlős volt. Remélem a 26. héten már kiderül százra, hogy kislány-e vagy kisfiú. Amúgy szerintem a lányok jobban tudják takarni magukat, a fiúknak azért árulkódó lehet egy kis kidudorodás a lábak között.

Ti mit szeretnétek? Rózsaszínt, vagy kéket?

Szép babavárást!

2012. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm babája végig dugdosta a micsodáját! Nemtudták mire számítsanak! Csak szüléskor derült ki.

Kisfiú lett!

2012. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kujber Gáborné Edit válasza:
Nekem a kislányom 30 hetesen mutatta magát:)
2012. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

31 hetesen mondta az orvos, szerinte kislány, de nem biztos. Az lett. :) A kisfiam 18 hetesen egyértelműen megmutatta magát.

Általában (nem mindig, de az esetek többségében) a lányok a titkolózósabbak.

2012. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A fiam nagyon hamar megmutatta magát, de a lányom végig titkolta, csak szülés után derült fény a titkára. / Szerintem így izgisebb is volt/

A testvéremnek lánya lett, de ők sem tudták, hogy mi lesz, nem mutatta meg magát.

2012. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Nekem a 23. héten, igazából ma derült ki, hogy kislányom lesz! :)

Magzatvízvételből derült ki, úgyhogy ez 100%!

Amúgy eddig egy orvosnak sem mutatta meg a nunust és kitudja meddig nem tudtuk volna meg. :)

23 hetes kismama!

Boldog babavárást!

2012. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma voltunk a 30 hetes uh-n és most sem mutatott semmit... :)

Már van egy kisfiunk és igazából mindegy is, hogy fiú vagy lány lesz a picuri, de azért nem bántam volna, ha leleplezi a nagy titkot.

2012. aug. 6. 13:08
 10/10 anonim ***** válasza:
szia, 6 hete szültem, végig takargatta magát, kisfiú lett:)
2012. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!