Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hülye kérdés: Ahogy elkezd...

Hülye kérdés: Ahogy elkezd nöni a has, az elöre nyomja a hájat is igaz? Van ilyenkor már babás/terhes has?

Figyelt kérdés

14+4 hetes vagyok, elsö baba. Gondolom ilyenkor még nem nagyon látszik semmi a babás hasból de mindenki azzal fáraszt, hogy ez már a baba és kinevetnek ha elmondom, hogy ez csak az alap háj ami rajtam van.

Nektek Volt ilyenkor már hasatok? Vagy csak elkezdett picit nöni és az elörenyomja a hájam?


2018. szept. 29. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Első keresésre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Szerintem babás, pedig leírta, hogy csak 13 hetes

2018. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, hájam nem nagyon van, max minimális, de mindkét terhességem látszott már ilyenkor, a második pláne.
2018. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálam is. 10 kg felesleggel estem teherbe és mindenki mondta viszonylag korán, hogy már látszik.. én meg nem győztem mondogatni,hogy ez én vagyok, nem a baba.


De az tény, hogy a méh növekedésével a zsírpárnák is jobban kidomborodnak így mindenképpen látványosabb az a has.


Én valahol 15-16 hét körül untam meg, és ha valaki azzal jött hogy "hú már milyen látványos", akkor csak annyit mondtam, hogy "igen, már nő".


Most 27 hetes vagyok és mindenki azzal jön, hogy mekkora a hasam és milyen nagy baba lesz. A valóság meg az, hogy már a dokim is fokozottabban ellenőriz, mert a baba apró és ő maga magyarázta, hogy durván lapos a hasam a terhességi korhoz képest. És még csak nem is nagyon híztam (4kg). De úgy látom ezen a nők imádnak csámcsogni én meg már elengedem a fülem mellett. Csak annyit mondok "ja"... :D

2018. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem olyan 5-6 kb feleslegem volt eleve. Most hogy nönek bent a dolgok, jobban látszik a háj. Az agyamra mennek, pláne aki már most kérdezés nélkül odanyúl... de akkor nem csak velem van így... na szuper köszi a válaszokat
2018. szept. 29. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

A has fogdosást is megszokod... hetekig kiakasztott engem is. Főleg mikor még tényleg nem volt hasam de már akkor voltak kolléganők akik letapiztak. Én meg azon gondolkoztam, hogy jó, hogy nem a mellemet fogdossák, mert valójában csak azon látszott méretnövekedés a hormonoktól.. :D

De mostanra ezt is elengedtem. Nem örülök neki továbbra sem, hogy köztulajdon lett a hasam. De inkább hagyom, előbb túl leszek rajta.


#3

2018. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
A telt,husisabb nőknek,első terhességkor háj has van 20-22. hétig utána baba pocakjuk lesz.
2018. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokadik terhesség,sok hájjal(+35 kg felesleg) 17. hét és egyáltalán nem látszik a pocak de még a háj sem pedig már mocorog is...
2018. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!