Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti csalánkiütés?

Terhesség alatti csalánkiütés?

Figyelt kérdés
5-6 hetes terhes vagyok és tegnap óta foltokban(talpam,kezem) csalánkiütések jöttek ki rajtam. Orvosnál voltam nem írt semmit fenistillel kenem. Tényleg semmi olyat nem ettem. Reggeli kávé után jött ki mindkétszer. Olvastam,neten hogy elég gyakori. Másnak is volt?
2018. szept. 29. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ismerősöm lisztérzékeny lett terhesen, így lehetsz te is olyanra allergiás, amire eddig nem voltál. Próbáld ki, hogy ha nem iszol kávét, előjön-e, ennyit biztos megér.
2018. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után volt, az egész testemen..aztán egyszer csak elmúlt, a doki nem tudta mitől. Szerintem a hormonok szórakozhatnak.
2018. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt

Pár hét alatt elmúlt

2018. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!