Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-24 hetes kismamák szoktatok...

23-24 hetes kismamák szoktatok keményedni? Hogy tudtok a legkényelmesebben aludni? Egyéb tünetek? 😊😊

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam a magnosolv megoldotta a keményedéseket. Főleg alul feszült a hasam, ha hirtelen felálltam. Most 32 hetesen megint keményedek úgyhogy emelni kellett a magnéziumot.

Alvás? Sehogy se kényelmes. Vagy zsibbadok vagy a baba rugdos hogy váltsak pózt :) Félig hasra fordulva, egyik lábamat felhúzva viszonylag kényelmesen tudok aludni mostanában.

2018. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajna nekem már most keményedik néha, de kaptam rá citricit. Azóta naponta 1-2x fordul elő, de az is akkor inkabb ha egy helyben ülök, fekszem hosszabb ideig.


Az alvással is vannak gondok, sehogyse kényelmes. Mikor meg mégis akkor rugdos a baba. Ráadasul szinte egész éjszaka mozog, rugdos, sokszor felkelek rá.

Nem tudom mi lesz később, de jobb nem lesz akkor, főleg nagyobb hassal.😁


Kitartás neked már csak pár hét van hátra!😁

2018. szept. 29. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jellemző, ez a második terhességem, az elsőnél is baromi ritkán keményedtem, így nem is szedek rendszeresen magnéziumot. 2-3 hetente egyszer talán érzem, hogy feszülget, akkor beveszek egyet, picit pihenek, és ennyi, el is múlik.

Alvásnál nekem kényelmes a félig hason-félig oldalt pozíció, egyik lábam felhúzva. Mondjuk eleve jól alszom, a 3 évesem lefáraszt kellőképpen :D hanyatt nagyon nem jó, azt a babám is utálja, ennek ellenére szoktam úgy ébredni, hogy a hátamon fekszem, álmomban úgy fordulok, nem tudok vele mit csinálni sajnos.

2018. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is második baba. Az elsővel elég stresszes időszakunk volt, hitelfelvétel, házvásárlás, stb. Akkor sem kellett minden nap magnéziumot szednem, heti 1-2 alkalommal vettem be 1-1 szemet, ha úgy éreztem, feszül a hasam. Most még csak 2 alkalommal vettem be, 22 hetes vagyok. 😊


Az alvás egyre nehézkesebb, alapvetően én csak hason tudok aludni, de most már nagyon nyomom és a pici is jelzi, hogy nem kényelmes úgy neki... szóval forgok össze-vissza egyik oldalról a másikra.

2018. szept. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha nem szedném a magnéziumot, sokat keményednék. Magnéziummal csak napi max 3 alkalom van.

Kényelmesen oldalt tudnék, de mindig háton ébredek. Sokszor felriadok a pici mozgására, vagy arra, hogy a hólyagom a párnája.

Más tünet azon kivül, hogy hamarabb fáradok(mondjuk van egy 5 évesem is bonusznak😂😂), többet kell pihennem és kevés az étvágyam, nincs. Jó ha sokat vagyok talpon a derekam megfájdul, de ennyi.

Te hogy vag kérdező?

2018. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat mint írtam, sajnos énis keményedek, de így hogy szedem a magneziumot ritkábban. Pedig első baba, és csak az itthoni dolgokat végzem el és sokat pihenek.😊


Az alvással vannak gondok mert nem igazán kényelmes sehogy, mindig hason aludtam aztán most így nehezebb. Meg ugye a baba is rugdos ha neki nem tetszik. 😁


Ezeket leszámitva nagyon jól vagyunk, rosszullétek nincsennek, a hasam se túl nagy még, a hízásom is türhető. Nagyon várom a kislányomat.🤗


Köszönöm a válaszokat, és Boldog Babavárást Mindenkinek!!😍

2018. szept. 30. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!