Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el keményedni?

Mikor kezdtetek el keményedni?

Figyelt kérdés

Mivel lehet ez összefüggésben? Ártalmas amúgy? Egyáltalán, milyen érzés?

27 hetes vagyok, ma nagyon nem voltam jól, de nem igazán tudom leírni, hogy mi fájt vagy hogy... vezettem haza munkából, és alig tudtam benyomni a kuplungot, vagyis inkább a bal lábam felemelésével és a pedálról való levételével voltak a gondjaim.


2016. jún. 20. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit Te éreztél, az nem tudom mi lehetett, de valahogy nem tűnik haskeményedésnek, inkább lábgörcsnek, vagy nem tudom.


Orgazmusod nem szokott lenni?

Mert olyankor keményedik be egyértelműen az egész has.


Amúgy én most már volt hogy 7 hetesen is keményedtem néhányszor, és általában pár naponta előfordul (most 17 hetes vagyok), és nem első gyerek, szóval biztosra tudom, igazán rendszeres olyan félidőtől szokott lenni.


Ennek különösebb jelentősége nincs, a méh sima izomból van, és néha összehúzódik, ennyi.

A gyerekeim mind időre születtek, sőt, egyet túl is hordtam.

2016. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem lábgörcs volt az tuti, mert nem a lábam fájt, hanem a hasam, ahogy emeltem volna a lábam, mintha 'nem lenne hely' a lábamnak, hogy rátegyem a pedálra... tényleg nem tudom jobban leírni.

Hazajöttem akkor elmentem pisilni, azóta fekszek, el is múlt már. Szinte folyamatos szúrást éreztem a bal oldalán a hasamnak

2016. jún. 20. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Kb 20. hétig azt sem tudtam mi az a keményedés, el sem tudtam képzelni. Azóta ha többet sétálok, vagy sietek, dombot "mászok" érzem,h kemény a hasam és fáradt vagyok. De vannak reggelek, amikor úgy kelek, mintha egy kő lenne a méhem helyén és én is a pisiléssel hoztam összefüggésbe. Ha nagyon tele a hólyagom reggelre keményedik a hasam is.

A lábfelemelés nekem akkor nem megy, ha a szeméremcsontom fáj, de akkor még az öltözködés és a vetkőzés is nehézkes.

Ha eddig nem szedtél, akkor kezdd el a magnéziumot és pihizz. :)

25 hkm

2016. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szedem a magnéziumot, napi 3at (kellene, általában 2 sikerül, elfelejtem...), de sajna a pihi messzebb van, még 1 hónapig dolgozom
2016. jún. 20. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, de egyszer sem keményedtem a szülés napjáig, pedig utolsó hónapban magneziumot sem szedtem, előtte is csak napi 1-et.

De szerintem ez még nem keményedés volt, inkább lábgörcs.

2016. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is rossz gyógyszer/vitamin szedő vagyok, egy idő után elfelejtem. Próbálj meg te is odafigyelni. Nekem vmi olyat mondott a dokim,h a napi 1x1, vagy 2x1 mg-nél jobb, ha egyet török négybe és napi 4x negyedet veszek be. Több értelme van. De nem étettem pontosan, csak,h az a lényege,h folyamatosan jelen legyen a szervezetben.

3as voltam :)

2016. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi. mondom, nem a lábam fájt, csak mivel picike vagyok és teljesen be kell húzzam az ülést, ahogy felemeltem kicsit is a lábam, a hasam bal oldala szúrt nagyon, lábamnak semmi baja nem volt, csak mintha a hasamtól nem fért volna, és a hasam fájt, ahogy emeltem.. de akkor ez nem keményedés volt ezek szerint
2016. jún. 21. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez akár szélgörcs is lehetett, az van ott bal oldalt a has alja felé.

Nekem piszok erős fájdalmat tud okozni. (Én is kicsi vagyok, ha ez számít...)

2016. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hm, mondjuk ebben van realitás, most hogy így mondod...
2016. jún. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!